Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depressziós lennék? Már nem...

Depressziós lennék? Már nem bírom. :' (

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Teljesen magányos vagyok, szeretet hiányom van, nincsenek barátaim, nincs senkim, szinte senki sem foglalkozik velem.. Nem kapok az élettől semmi jót sem, nincs értelme az életemnek, rakás szar az egész.

Barátnőm sincs, sosem volt még.. Senkitől sem kapok egy ölelést, pedig minden vágyam..Nem értem mi lehet velem a baj.

Monoton hétköznapok, hétvégék..

Ha nem vagyok suliban, egész nap a gép előtt ülök, zenét hallgatom, játszok. (Ha éppen nem edzek..) Ebből kiindulva nem egy irtó ronda srácnak kell elképzelni..

Egyszerűen már egy szomorú zene, vagy film képes "megsiratni", igaz hogy nem nevezhető sírásnak, pedig nagyon jo lenne ha tudnék, de az sem megy..

Sokszor vágom magam, szégyellem is nagyon.. Ez nem én vagyok.

Csomószor megfordul a fejemben az öngyilkosság, de egyszerűen arra sem vagyok képes.. Gondolva a szüleimre, na meg a félelem..

Kicsit össze-vissza írtam, csak irtam a gondolataimat..:')



2015. nov. 2. 21:30
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Ugye ugye.Nincs itt komoly baj öcskös, csupán kicsit mellélőttél.Megesik, senki se penge mindig.Szerintem még Te magad sem tudod mire lehetsz képes.


Jó tanács, gondolatébresztő agytorna:


Service to self vagy service to others?


Vagyis...Csak kapni akarsz vagy hajlandó vagy adni is?Tapasztalatból mondom hogy ha képes vagy kifelé fordulni majd észreveszed hogy a külvilág is tud feléd fordulni!Kezd kis lépésekkel.Pl: Egy kis állatról tudnál gondoskodni önzetlenül?Ne feledd a szeretet csak akkor igaz ha feltétel nélküli!


Másik észrevétel: Próbáltál már vidám zenét hallgatni?Vígjátékokat nézni?Ja és csak hogy tudd a siránkozás a nők reszortja.Ha pl barátnőt akarsz nem lessz amíg meg nem erősíted magad mert ők nem arra vágynak hogy fiúkat vígasztaljanak, nekik az erős férfi kell aki biztonságot képes nyújtani.Jobb az a kép hogy a csaj feje a mellkasodon és oltalmazod mint fordítva, nem? :)


Vagdosásnak meg annyi értelme van mint ha megpróbálnád leszoktatni anyámat a rendmániáról...nonszensz.Semmisennem mész vele.A semmire.feleslegesen pazarolt energiát fordíthatod arra is hogy összekapd magad!


Írhatsz privát üzenetet ha kérdéseid vannak.Szívesen segítek.


A kulcsszó az életben: türelem.

2015. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

Hát én ahogy tudom, próbálkozom..

Szoktam néha vidámat is hallgatni, filmet meg nem igazán nézek, persze vannak vidám pillanataim is az életben, ritka, de van, s olyankor azért jó.

Természetesen a leírtakban igazat adok neked egytől-egyig!

De..Attól mert érzelmes vagyok, és mondjuk vannak rossz pillanataim is, attól még tudok biztonságot nyújtani, vagy bármi, nem hagyom el magam.

Lehet hogy most ez a kettő teljesen más, nem függ össze, sőt. De szerintem érted mire gondolok. :)

"Jobb az a kép hogy a csaj feje a mellkasodon és oltalmazod mint fordítva, nem? :) " Természetesen igen.

2015. nov. 7. 23:59
 43/49 anonim ***** válasza:

Próbálkozni mindenki tud.Tenni kell.Tudod mindenki éli az életét, akár ha egy lovaskocsit hajtana.A sajátodat Te irányítod, más nem ülhet fel rá helyetted.Ha oldalra fordulsz és látsz mást is ahogy hajtja a saját kocsiját az jó, ha túl közel merészkedtek akkor ütközhettek ami viszont nem jó.

Ha nem látsz senkit azt jelenti nem a jó úton haladsz és a lényeg hog Te irányítottad oda a kocsit, hisz Te vezetsz. :)


Keresd a helyes utat.Az önismeret nagyon fontos és hasznos dolog!Megteheted hogy megállsz egy pillanatra a kocsival és körülnézel úgy kint mint bent.

2015. nov. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

Hát próbálok pozitívan hozzá állni a jövőhöz, bízom egy kis jobba életben, bár most már annyira nem vagyok magam alatt, picit jobb, hogy mi az oka, fogalmam sincs.

:)

2015. nov. 8. 14:13
 45/49 A kérdező kommentje:
jobb*
2015. nov. 8. 14:14
 46/49 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes!Az hogy gondolkozol.:) Az élet tele van lehetőségekkel, egy nagy kaland, hajrá!
2015. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Igyekezni fogok, köszönöm! :)
2015. nov. 8. 15:44
 48/49 Synthia válasza:
Remelem azert meg eletben vagy ne gondolj hulyesegekre az elet szep talald meg a boldogsagot benne szerintem beszelj a szuleiddel hogy vigyenek el pszihologushoz,de jarhatsz csoportokba mint Sokka Gakkai Budhista gyulekezet nagyon hatasos helyretesz nezz utana interneten Sok sikert
2018. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 Synthia válasza:
Remelem meg eletben vagy
2018. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!