Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Eluntam az eletem. Tanács?

Eluntam az eletem. Tanács?

Figyelt kérdés
Sosem akarok csinálni semmit. Nincs kedvem semmihez, nem motivál semmi és az a poén hogy már nem is akarom hogy motiváljon. Nincs olyan dolog amit szeretek csinálni. Nincs életcélom, de félek a haláltól. Egyedül a család az ami még visszatart. Egyszerűen annyira egy béna életképtelen senki vagyok, és egymagam semmire se. Vagyok képes, de nem szeretem a társaságot sem. Már kajak nemtudom mit kezdjek magammal amikor már kedvem sincs ehhez. Örülnék ha kapnék valami választ de lehetőleg ne a sablonosat, hogy találjak célt, motivációt, stb

2015. nov. 3. 09:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Totál így érzek én is, főleg az utóbbi időben. Majdhogynem minden ismerősömnek "bejött az élet". Nem irigykedem rájuk, de rossz, hogy igazából nem ért meg senki sem talán 1 emberen kívül. Totálisan nem erre a világra valónak érzem magam.
2015. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


Látod mi is megértünk téged is páran, szóval nem vagy egyedül a problémáiddal.

Én sem vagyok igazából irigy másokra, csak én is azért vagyok szomorú, mert nekem sem nagyon jönnek be a terveim.

Nekem is sokszor az az érzésem, hogy nem erre a világra való vagyok...

Szóval üdv a Feketebárányok klubjában! :)

2015. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hasonlóan szoktam érezni én is, de igyekszem olyan dolgokat csinálni ami engem boldoggá tesz és egyre kevésbé érdekel mások véleménye. Nekem ne mondják meg hogy mit csináljak pont attól vagyok akkor boldogtalan ha úgy teszek, majd én azt tudom hogy nekem hogyan jó és úgy is teszek ahogy nekem jó.


31/N

2015. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!