Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol rontom el? Miért nem vesz...

Hol rontom el? Miért nem vesz észre senki?

Figyelt kérdés
Elegem van hogy engem nem vesz észre egy fiú se, 16 éves vagyok és szerintem nem nagyon csúnya..... Unom már hogy egyedül vagyok. Én is vágyom a szeretetre!
2015. nov. 25. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Én észre vettelek. :)


Amúgy 16 évesen ne ezen járjon a fejed, rengeteget fogsz még változni. Általában a csúnyácskább lányokból lesz a bomba nő - és fordítva. Te is sokat fogsz még változni, annyira csúnyácsaka pedig nem hiszem, hogy lennél.


Egyébként én is mindig egyedül voltam, nem voltam egy adonisz, kis kövér ragyás voltam, most meg már magas, szikár, jóképűnek mondható.

2015. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Roland G. ***** válasza:
34%
Észre fognak venni,csak legyél türelmes,elvégre fiatal vagy és előtted az élet.Amúgy sem érdemes elkapkodni a dolgot.16 évesen ne ez legyen a legfőbb problémád,mert csak sérülni fogsz ha ilyen korán belemész kapcsolatokba!
2015. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
kamu kérdés,egy lány bármikor talál pasit magának
2015. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyedül vagy? Nincs családod, nincsenek barátaid?

Ha igen, akkor ők szeretnek. Nem tudom mit van mindenki elfoglalva ezzel a pasi meg csaj dologgal, pláne 16 évesen. Nem csak ez a fajta boldogság van. Ha ez nincs, akkor ne bánkódj, keress más boldogságot.

2015. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!