Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt magányos és/vagy...

Vannak itt magányos és/vagy antiszoc emberek? Bár a kettő sokszor együtt jár.

Figyelt kérdés
Miéet lettetek ilyenek? Én is az vagyok. 27F

2015. dec. 1. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6%

Kicsit beszólok a fogalomért, elnézést :) Az antiszociális az akiben a szociális normák nincsenek meg. Lop, csal, hazudik és ez nem okoz neki bűntudatot.


De a kérdésre válaszolva, magányos vagyok, bár sokszor szeretek egyedül lenni. Vannak barátaim is, de nincs meg az a 1-2 ember akivel úgy igazán jól meg tudnám élni az életet. Kicsit furcsa vagyok, túl sokat gondolkozok, ezért lettem ilyen

2015. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%

Van.

Mindig is ilyen voltam, szűk baráti társaság, nem bírom a tömeget, a sok embert. Számomra az a nyugtató ha hazaérek és ledőlhetek, és csend van, egyedül vagyok, nincs sok hülye fiatal. Ettől függetlenül, nem érzem rosszul magam, van pár jó barátom akikkel néha kiruccanunk, de ennyi, nekem tökéletesen megfelel. Sokan nem nézik jó szemmel, mert az emberek java része körülöttem extrovertált.

2015. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

Én is magányos vagyok, már assan... 2-3 éve. A barátaim között is egyedül éreztem magam (egyszer meg nem kérdezték a találkákon, hogy hogy vagyok), a párkapcsolatom utolsó fél évében szintén.


A sráccal szakítottam, a barátnők fél éve egy mondatot sem írnak, úgyhogy... de nem izgat, megszoktam.


Viszont azt megtanultam, hogy nincs álomvilág, legjobb barátnő, mert mindenkinek csak addig kellek, míg segíthetek, mikor rendbe jött az élete, kisírta magát, eldob, akár egy zsepit.

2015. dec. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
0%
Én csak Aszociális vagyok de nagyon magányos nincsenek barátaim
2015. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
18%

Bocsánat, hogy offolok, de ki az a troll-parazita, aki mindenkinek nyomogatja a pirosat?!


Amúgy én is jelen vagyok válaszként a kérdésre.

2015. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
22%
Én az vagyok, és azért lettem ilyen, mert nem szerettem sose az embereket. De aztán rájöttem, hogy egész szerethetőek, csak akkor már késő lett :(
2015. dec. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!