Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találok magamhoz illő...

Hol találok magamhoz illő barátokat?

Figyelt kérdés

Egy értelmes és néha túlságosan komoly lány vagyok. Idén kerültem a miskolci egyetemre, nem is átlagos szakra. A társaim bulizósak, komolytalanok, középiskolában csúfoltak az alakom miatt. Sok pozitív tulajdonságom van, és nem is mindig vagyok komoly. Szeretnék olyan barátokat, akik hasonlóak, mint én, és ki tudok velük mozdulni valahova.

Szívesen írok még magamról, ha van valaki, aki magára ismer és szeretne barátkozni.



2015. dec. 19. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Miskolcon is laksz egyébként? Ha van kedved írhatnál pár dolgot magadról még, hogy miben nyilvánul meg a komolyság, mit tanulsz stb.
2015. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egy kicsit talán magamra ismertem. Nekem sincsenek barátaim.

Középiskolában sosem voltam túl népszerű, igazából nem tudom miért. Konkrétan nem csúfoltak semmi miatt, lehet hogy csak az az oka, hogy mindig túl komolyan vettem az életet másokhoz képest.

Egyetemen lett egy "barátnőm", de ahogy vége lett a 2 éves képzésnek, felszívódott. Neki nem sikerült, ki ment külföldre, nekem meg még csak nem is gratulált a sikeres vizsgához. Azóta sem beszéltünk.

Munkahelyen mindenki "felnőtt", 35 körül van az átlag életkor, én meg tavaly kerültem oda diákként, tehát én meg a kislány... Egy velem egy idős lány van, vele szoktam beszélgetni, de nem akarok "túl sok" lenni.

Sokszor arra gondolok, hogy lehet, hogy annyira görcsösen üzenem, hogy "legyél a barátom" mások felé, hogy az ijesztő. Ma az említett lány rám írt facebookon, csak egy matricát küldött, én meg megörültem neki NAGYON, hogy végre valaki foglalkozik is velem. Kicsit szánalmasnak éreztem magam :DD

Máshol meg nem nagyon tudok barátokat szerezni. Hiszen nincs akivel elmenjek valahova, munkahelyen meg én vagyok a kislány :)


Tehát átérzem :) Írj nyugodtan, ha van kedved :)

22/L

2015. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is kicsit magamra ismertem, legtöbbször nincs kedvem bulizni, visszahúzódó is vagyok, és szintén túl komolyan veszem az életet.


Próbálj a csoporttársaiddal barátkozni, vagy ha van időd keress valamilyen diákmunkát, esetleg egy új hobbit?! Utóbbit én is megfogadhatnám. :D


22/L

2015. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!