Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » , , mit kezdjek maggamal"?

, , mit kezdjek maggamal"?

Figyelt kérdés

Mitt kezdjek magammal?

16 éves fiú vagyok egy igazi vesztesnek érzem magam az életben. Régen jól éltünk volt 1 jó cége apámnák, ami elmuszot mert apám barátjával új céget próbált alapítani,de az lett a vége hogy albérletbe költöztünk 1 ideig, most mamár ki lett fizetve a ház (,,új" kicsi öreg ház") nagyjából egyenesbe jöttünk. Ez miatt apámnak mai napig német országa be kell dolgozni. Mivel elköltöttünk az új helyen nincs kivel barátkoznom nincsenek igaz barátaim, vissza húzódó, csendesebb, vékony, gyenge, alacsonyabb(167-168cm magas) vagyok . Barátnőm sosem volt, akadt lány kinek bejötem, de nagyon elrontatam mindig, nem jártam még senkivel. A helyes írásom és a szép írásom förtelmes, nem tanulok anyira rosszul. 9.-Be 4-es idén nehezebbnek érzem a sulit 3 köruli vagyok, az iskolában is gáznak érzem magam. 2 max 3 ember van akivel beszélek (utálok egyedül lenni) vannak humoros pillanataim probálom legyözni a mértékleteségem, fel oldódni, elazulni és új kapcsolatokat teremtenni, de nem megy olykor magamat is unalmasnak érzem (amugy elektro technikát tanulok). Hétköznap otthon tanulni PROBÁLOK (nemtudok koncentrálni) Hétvégén otthon ülök és gépezek, vagy telefonozok. Hozzá teszem ezek se viditanak fell mint régen. Nincs ,,semmim" van pénzem, de ,,mindenem" megvan amit pénzből vehetnék [remélem ez érthető: Nincs semmire se szükségem] ( A pénzt ünepek[ajándékozás] diák munkával gyüjtotem ~90 000 Ft idei karácsonyi pénzel együtt [nincs mirre költsem]). Otthon is hasonlóan érzem magam, magán életem nincs. Van 1 bátyám akivel nem jövök ki jó ( rézben ö az akimiatt nincs magán tulajdonom és életem : Moho, önzö rengeteg történetem van vele kapcsolatban)Az öcsémmel jobba vagyok. Az anyám folyton a múlton rágja magát, igaz sokat áldozott fel értünk, de ugyérzem semmi se jó neki hamar megsértödik a semmiért sokkat kiábál feleslegesen. Apámal kijövök.

Nem is az a kérdés mitt kezdjek maggamal, csak ezeket le kellet írnom, és rengeteg mondani valom lenne még csak időből is kevés van.



2015. dec. 22. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy vesztes! Teljesen normálisnak tűnsz. Ha szeretnél valakinek leírni csak úgy valami, hogy ki írhasd magadból, akkor nekem írhatsz, én szívesen elolvasom és válaszolok rá..
2015. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekemis írhatsz ha gondolod
2015. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad vesztesnek, biztos vagyok benne hogy nem vagy az. Ha gondolod írhatsz nekem is meghallgatlak szívesen és megpróbálom feldobni a kedved ^^
2015. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!