Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Néha magamban beszélek, miért?

Néha magamban beszélek, miért?

Figyelt kérdés
Néha csak magamban beszélek és észre se veszem. Pl: Utcán megyek és halkan beszélek mongyuk eggyik osztálytársamhoz. (képzeletben). Miért van ez és, hogy szokjak le erről? (nincs túl sok barátom) 13/f

2015. dec. 27. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Én is meg szoktam beszélni magamban a dolgokat, kérdésekre válaszolni magamnak és ezzel nincs baj, viszont az már durva, hogy te valakihez beszélsz, úgymond hangosan, aki nincs is ott. Oké, most ettől függetlenül nem vagy hülye, ne értsd félre! Csak egyszerűen ilyen vagy. Próbáld meg kontroll alatt tartani.
2015. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit #1 mond az jó.

Könnyebb lesz kontroll alatt tartani, ha csinálsz valamit helyette, mondjuk naplót írsz vagy kitalált történetekből novellát.

Kell az önkifejezés. Emberi szükséglet.

2015. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"nincs túl sok barátom"


Ez az oka, valószínűleg akik vannak, azokkal sem töltesz annyi időt mint amennyit amúgy szeretnél. Önmagunkban beszélni általában a magányból vagy a kommunikáció igényéből fakad. Szeretnél beszélni valakivel, de éppen nincs kivel vagy nem mersz nyitni feléjük. Beteg ettől nem vagy, és még csak nem is állandó állapot. Ne aggódj.

2015. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem ilyen itthon fordul elő sokszor. Vagyis anyáékhoz beszélek de tudom hogy nem figyelnek rám és nem is hallják amit mondok mgis beszélek nekik és vlaszolok magamnak. Meg van egy jó haverom akivel még sose találkoztam csak neten beszélek vele és néha azt hiszem hogy ott van mellettem mikor megyek az utcán de Mielőtt hozzászolnák rájövök hogy nincs is itt. Egyszer beszéltem kint magamba de csak motyogtam és a csávó mellettem nézet rám én meg megkérdeztem hogy "még soha nem láttál egy lányt se magába beszélni?" xd
2015. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most hogy vagy?
2017. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!