Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudom, hatmillió ilyen kérdés...

Tudom, hatmillió ilyen kérdés volt de egyszerűen kilátástalannak érzem a helyzetem. Van kiút?

Figyelt kérdés
A kérdést nem ismerkedés céljából írtam, csak azzal kapcsolatban. Jó ideje egyedül vagyok. Volt már barátom, de nem volt egy hosszú életű kapcsolat.Rám mosolyognak, néznek utcán, tömegközlekedésen de semmi. És ha meg odajön valaki olyan szinten zavarba jövök, hogy az valami hihetetlen. de már megőrülök így. Sok barátom van, el is járogatok ide oda, de egyszerűen ez minden nap eszembe jut. Nem szeretek nagyon pl olyan házibulikba menni ahol nagyon sok az ismeretlen. Valahogy nem érzem magam olyankor felszabadultnak , viszont a barátaimmal teljes mértékben. Sokan egy új barátság után rá is csodálkoznak amikor tényleg kinyílok Nem értem mért vagyok ennyire feszélyezett. Hogy lesz így bárkim is? 18 l.
2013. dec. 14. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd lesz, nyugi, hosszú még az életed. Inkább arra törekedj, hogy elégedett legyél saját magaddal.
2013. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis ismerkedni szeretnél, és hogy őszinte legyek, a kérdésedre nem lehet normális választ adni.
2013. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nyitottabb lenni, vagy esetleg menj a barátnőiddel olyan helyre, ahol kevesebben vannak.


Esetleg még neten is ismerkedhetsz, hátha írásban jobban meg tudsz nyílni és akkor, ha találkoztok, talán könnyebb lesz és gördülékenyebb a történet :)


Nekem pl pont a netes dolog segített :)

2013. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. 17/f
2013. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jóval könnyebben mint gondolnád. Mellesleg nem értem az első félmondatod. Ha az a bajod, hogy nincs senkid akkor miért kezded egyből azzal, hogy nem szeretnél ismerkedni, mi értelme ennek?
2013. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok mint te :(

24F

2013. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Èn is ilyen vagyok, ha néz egy sràc, zavarba jövök ès elfordulok.
2013. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mennyi rinyagép..
2013. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A csávók meg lehet azért nem mennek oda, mert sejtik hogy nincs esélyük. Nem?
2013. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát igen... Az esélyek... Nem tudhatja azt senki hogy meg van -e a másik oldalad (a párod) és így inkább meg sem próbálnak odamenni...
2013. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!