Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is érzitek néha úgy, hogy...

Ti is érzitek néha úgy, hogy szeretni szeretnétek valakit?

Figyelt kérdés

Sokszor olyan kétségbeesetten keresem a szerelmet. Még nem volt barátnőm, de már ideje lenne szeretni valakit úgy, hogy az viszont szeret. Az a baj, hogy a környezetemben lévő lányokkal vagy csak baráti viszonyba vagyok, vagy egész egyszerűen nem pendülök velük egy húron, vagy nem találom őket elég érettnek hozzám (bár még sose utasítottam ezért senkit se el, csupán nem próbálkozok nála úgy, hogy nem szeretném, mert nem elég érett hozzám). Jelenleg egy közeli barátom "tetszik", de nála azért nem szeretnék próbálkozni, mert nem szeretném a barátságunkat tönkre tenni, ugyanis egy megszokott baráti kör vagyunk. (Követtem már el ilyen hibát.. viszonzatlan volt nyílván :D) Ezért néha hajlandó vagyok a társaságába feszült lenni, amivel 1 éve pl nem volt gond, mivel akkor még nem tetszett. Remélem, hogy csak fellángolás. Itthon "Anotalk"-on és "Omegle"-n szoktam lógni, hogy hátha belefutok valaki olyasmi lányba, akivel jól megértjük egymást, jókat beszélgetünk stb.. Hátha.. Mondanom sem kell, hogy eddig nem jártam még sikerrel.

Egy olyan lányt szeretnék, aki barátom, lelkitársam, s szerelmem is egyben. Annyi szeretetet tudnék nyújtani, törődést, de nincs kinek. Olyan rossz ez a fajta üresség az életemben. Sokszor képzelem magam bele különféle szituációkba a fentebb említett lánnyal, néha mással is.. Romantikus helyzetekbe, ahol csak ketten vagyunk egymás szemét nézzük, s csókolgatom.

Annyira zavar, hogy ilyen szentimentális vagyok.

Túl sokat agyalok ezen.. De egyszerűen.. szeretnék szeretni valakit. Utálom ezt a tulajdonságomat. Néha azt kívánnám bárcsak eldobnám ezt az énemet.. Való életben egészen más vagyok :)

Köszi, ha elolvastad

16/F



2016. jan. 9. 02:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Naagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ! Sokat segítettetek.. Ment is mindenkinek a zöld pacsi.9-es: igazad van.. kicsit felnyitottad a szemem, mivel nem múlhat el a fiatalságom így. Igazad van :D kellenek az élmények ebbe bele se gondoltam. Utolsó: Én is valamilyen szinten különcnek érzem magam (bár szerintem mások nem hisznek annak) de legfőbbképp gondolkozás terén, mivel sok dolgot máshogy gondolok, mint mások. Bár lehet, hogy csak én képzelem ezt be, na mindegy.. :D Jó tudni, hogy ezzel nem csak én vagyok így :)
2016. jan. 10. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!