Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek egy érzelmesebb...

Szerintetek egy érzelmesebb embert képes a szeretethiány romokba dönteni?

Figyelt kérdés
Nincs kedve semmihez nem érzi értelmét semminek,meg hasonlók.Mindig csak az üresség és a magány.Hosszútávon ez kicsinálja az embert?
2016. jan. 12. 16:03
 1/6 gömbicica ***** válasza:

igen képes! de nem halálos.


segitséggel tul lehet lépni rajta.

2016. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mármint meghalni nem fog, de jelentős problémákat tud okozni.

Ha most kifogást keresel arra hogy azért nem akarsz semmit sem csinálni, mert szeretethiányos vagy, akkor itt a tökéletes kifogás, de aztán ne panaszkodj az ördögi kör miatt.


De amúgy tényleg eléggé rossz dolog. És ugye elég sok bajt tud okozni. Pl akár depressziót is megfelelő körülmények között, ami meg mégjobb.

2016. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En szeretethiányban nõttem fel, most annak iszom a levét.Férjhez mentem egy olyan férfihoz, aki maga is szeretethiányos volt, én pótoltam neki, de õ semmiben sem adott se szeretetet, sem tiszteletet és még sorolhatnám.

Most pedig romokban van az életem, nem is tudom hogyan másszak ki ebbõl a helyzetbõl,támaszom sincs.

2016. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, néha úgy érzem meg fogok őrülni . Vagy egy kicsit már meg is történt :D
2016. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szivesen beszélgetnék veled,nem hiszem hogy őrült lennél :)
2016. jan. 12. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, képes teljesen tönkre tenni..
2016. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!