Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek jogosan érzem ezt?

Szerintetek jogosan érzem ezt?

Figyelt kérdés

Lassan kêt ève lesszünk együtt a párommal, a baj ott van, hogy èn nem szeretem a családját. Nem tudom, hogy ők mit gondolnak rólam de sokszor bántanak ezèrt nem szeretem őket.

Pl: a mamája többször előhozta azokat a tárgyakat/dolgokat amiket a párom az előző barátnőjèvel adott neki ès ezeket mutogatta meg mondta h ezeket mèg ők adták... Meg volt olyan is hogy vettek digitális mèrleget aztán lemerült, nem tudták mi a baja kèrtèk hogy segítsünk nekik.. Èn tudtam hogy lemerült mert a munkám során rengeteg ilyennel találkoztam már. Mondtam ks a mamájának hogy lemerült ő meg rögtön azt mondta èn ne nyúljak hozzá majd más megcsinálja mert elromlott nem lemerült. Aztán kèsőbb kidrült nekem lett igazam nem mondott rá semmit. Meg ha valami van akkor olyan mindhta èn ott sem lennèk. Mindíg ez van... Na ès mit vettèl? Ès mennyièrt? Ezt megcsináltad? Stb engem èszre se vesznek ès a többi csalástagja se vesz akkor èszre ha úgy kèrdeznènek valamit. Nem tudom mit csináljak, èn sosem bántottam meg őket semmivel, mindíg figyelek mit mondok próbálok beszèlgetni velük meg kedves lenni... Ebèdnèl összeszedni a kaját, fát behizdani ha olyan volt, havat lapátoltam. Meg minden de mègse vagyok jó. Az bánt a legjobban hogy a párom meg nem vèd meg. Azt mondja megvèd, de nem úgy ahogy szeretnèm.. Pl ha a mamája vagy valaki kèrdezi hogy mit vettèl? Akkor úgy válaszol vissza hogy ezt vettük... Stb de èn nem ezt szeretnèm. Azt szeretnèm hogy megvèdjen hogy változott a dolog, velem van együtt nem mással ne mutogassák a dolgokat, meg ne bántsanak meg mert èn megteszek mindent ami tőlem telik.. Tudom hogy a család az első nem is akarom h rosszba legyenek de èn ezt már nem birom.. Többször sírok itthon egyedül is hohy nem tudja de neki is mondtam már hogy vèdjen meg mert nagyon rosszul esik.. Èn ezek ellenère sem voltam mèg gondosz szerintem senkivel... Jogosan èrzem azt hogy nem akar megvèdeni? Vagy èn túldramatizálom?


2016. febr. 6. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg a pároddal, hogy segítsen. Ha nem segít akkor szerintem hagyd ott. Évek alatt ez csak rosszabb lesz.
2016. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!