Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt esetleg olyan, aki...

Van itt esetleg olyan, aki nem érzi embernek magát?

Figyelt kérdés

Nem, nem őrültem meg. Jártam régebben pszichológushoz is, de szerinte semmi bajom nem volt. Ugyanakkor már olyan 9-10 éves korom óta olyan üresnek és szomorúnak érzem magamat. Mert bárhová megyek, és bárhol vagyok, folyton kívülállónak érzem magam, nem értem az emberek viselkedését, idegen számomra, ezért a szociális élet sem igazán megy. Mindig kedves vagyok másokkal, és próbálok segíteni nekik, de valahogy engem senki sem keres magától, senki sem akar velem igazán barátkozni/kapcsolatban lenni, szó szerint 2-3 embert leszámítva. Habár nem is érzem jól magamat társaságban, szeretek egyedül lenni. Ugyanakkor egyedül meg még magányosabbnak érzem magam, gyakran sírok is. Olyan, mintha nem ide tartoznék, ez nem az én világom.


Tudom, most biztosan azt gondoljátok, hogy személyiségzavarom van és megőrültem, de nincsen semmi bajom, sokszor szoktam boldog is lenni, de csak akkor, ha adhatok másoknak, vagy valami szép dolgot látok. Egyszerűen nem olyan vagyok, mint az emberek, nekem más dolgok okoznak örömöt.


Esetleg van itt még olyan, aki hasonlóan érzi magát?


2016. febr. 7. 00:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Néha velem is megesik, ez természetes.
2016. febr. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jelen. :)
2016. febr. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem mas ok miatt. Sokszor nagyon kivulrol latom dolgokat s minden fura.

Neked elegge jot tenne egy beszelgetes aki legalabb egy kicsit pszihologus, nem mint kokler akihez jartal.

Ha segitseg kell, irj.

2016. febr. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerezz egy macskát... vagy többet.
2016. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Saját világom volt 18 éves koromig, és szerettem benne lenni de utána már el kellet hagyjam azt a világot.

Én is úgy érzem hogy nem ide kellet volna születnem, de itt vagyok.

Hány éves vagy?

én 20

2016. febr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk.

Soha, sehová sem tudtam beilleszkedni, mindig is kívülálló voltam, pedig tényleg igyekeztem 'beolvadni' és jó fej, kedves lenni másokkal.

Manapság viszont már nehezemre esik a színészkedés, önmagamat adom és elfogadtam hogy mindig is külsős leszek :)

2016. febr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Nincs kedved barátkozni?

2016. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szinte a számból vetted ki a szót... még a mai napig is feszt ugyan ezek a gondolatok sújtanak. Csak nem gondolkodsz úgy mint én?
2016. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg ez a más dolgok okoznak örömöt? Ha gondolod ide kommentben megírhatnád, vagy privátban ha nem akarod nagy dobra verni, de kíváncsivá tettél nagyon, hátha nem csak nekem van egy totál eltolt gondolkodásmódom. :D
2016. febr. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem ártana a nemedet és a korodat is tudnunk tanácsadás miatt. Egyébként én is ilyen vagyok, huszonéves férfiként. 1-2 közeli jó barátom van, és egy ideje társaságba sem járok. Amúgy, ha lenne egy összetartó társaság, akkor szívesen elmennék kb. kéthetente közös programokra. Régebben összejártunk néhányan, csak mindenki szélnek ment, munka, suli, párkapcsolat miatt.

Olvass utána az "Indigó gyerek" témakörnek. Valószínűleg te is egy különleges egyén vagy, csak eddig nem tudtál róla. ;)

2016. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!