Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Magányos vagyok...

Mit tegyek? Magányos vagyok és semmi önbizalmam.

Figyelt kérdés
A munkahelyemen sem tudok beilleszkedni, túlhajszoltnak érzem magam, barátaim sincsenek nagyon már. Úgy érzem belefáradtam az életbe, fásultnak érzem magam, mindennap ugyanaz a mókuskerék. Hogy lehetne ebből kikeveredni?

2016. febr. 18. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Sport, hobbi.
2016. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csajozz be!!
2016. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

Önbizalomra realizálni kell tényeket magadról, tudásod nagyon közel legyen valósághoz. Ebben segítek ha írsz.

Magányosság ellen, legyél nyílt új emberekre, ne félj beszélgetést kezdeményezni olyanokkal akikben látsz lehetőséget, keress neten s élőben csoportokat ahol hozzád hasonló emberekkel való találkozásra van esélyed.

Ha ennyire nem vagy boldog, hozzáállásodon kellene változtass főleg, munkahely váltás csak egy mellékes dolog lenne amit ez után tehetnél. Ebben is tudok segíteni ha írsz.

2016. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!