Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan válhatok zárkózott...

Hogyan válhatok zárkózott emberből lazábbá?

Figyelt kérdés

Lassan 30 leszek és se barátnőm, se barátaim, azaz szociális életem a nullával egyenlő. Ezen szeretnék változtatni. Mindig is magamnak való, befelé forduló ember voltam.

Már teljesen kétségbe vagyok esve, hogy egyedül fogok meghalni. A kétségbeesés már olyan méreteket öltött, hogy felmerült bennem a pszichológushoz fordulás gondolata. (habár a lélektant mindig humbugnak tartottam).


2016. febr. 24. 09:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Járok boltba, de csak köszönés szinten érintkezek az eladókkal. Buszmegállóban sem megy, pedig hányszor nekikészültem, hogy "na, most sikerülni fog".
2016. márc. 8. 18:52
 12/18 anonim válasza:
Hát ebből a "köszönés szinten"-ből tudsz pontosan kilépni egy műszaki vagy akármilyen boltban, ha érdeklődsz, vagy segítséget kérsz. Hajrá
2016. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, amint olyan városban járok, ahol van műszaki szaküzlet.:-)
2016. márc. 8. 19:21
 14/18 anonim ***** válasza:
Hozzáállás változtatással.
2016. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hozzáállás változtatással. Azzal semmire nem megyek.:-/
2016. máj. 12. 16:06
 16/18 A kérdező kommentje:
Red vixen, te egy barom vagy.
2016. máj. 12. 18:14
 17/18 anonim ***** válasza:

Talán időnként zuhanyozz le és néha mozdulj ki! /szarkazmus


Komolyra fordítva a szót, az embert a tapasztalatai teszik lazáva, magabiztossá. A laza emberek, akiket látsz, azért lazák, mert azzal töltötték a gimnáziumot, hogy bögyös lánykákat hárítgattak (már amelyik nem felelt meg nekik), mert szörnyen elvoltak havazva. Az önbizalom, amit ezáltal nyertek még vonzóbbá tette őket, még több lánykát kellett hárítaniuk.


Ez egy természetes körforgás, ami által a szakadék a társasági hierarchia csúcsán állóak és a sikertelenek között kitárul. Te nem tehetsz róla, hogy 15 éve dolgozik ellened ez a körforgás, de nem is tehetsz semmit, hogy megállítsd. Külső hatások okán vagy hivatott lazává vállni, nem attól, hogy valamit mondasz magadnak, vagy valamit gondolsz.


Nekem elhiheted, hasonló helyzetben vagyok, mint te.

2016. jún. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Légzőgyakorlatokkal lehet némi plusz oxigént juttatni a szervezetbe. Ahol a tüdőben áramló levegő lelassítása a lényeg. A helyes levegővétel percenként 3-4. Ez arra késztet, hogy egyre mélyebben szívd magadba a levegőt, ezzel kitágítva a tüdő belső felületét. De ez mit sem ér már idősebb korban, mikor a vér oxigénfelvevő képessége korlátozva van. Menj minél sűrűbben vért adni, hogy frissüljön a véred. Hogy a friss vér vissza ne koszosodjon, az emésztésedet is rendbe kell tenned. Az emésztésben is az ételeink közé kevert oxigén a lényeg. Amit rágás során a nyállal keverünk bele. Ha nincs elegendő oxigén, az étel csak gázasodik. A biogáz a vérbe felszívódva rontja a vér oxigénfelvevő képességét. Kerülni kell az agyon tartósított élelmiszereket, műkajákat. Friss lédús táplálkozás elegendő oxigént tartalmaz az emésztéshez, de ezt is alaposan meg kell rágni.

Ha agyunk elegendő oxigénnel van ellátva, az információk feldolgozásában kevesebb hiba keletkezik. Az érrendszerből lehet következtetni, hogy a belélegzett oxigén csak nem 40% át az agy használja el a beérkező információ áradat feldolgozásához. Mikor alszunk, ez a minimálisra csökken, és az itt megmaradt oxigént a szervezet a napközben elhasználódott sejtek kitakarítására tudja fordítani. De ha a szervezet alapból oxigénhiányos, ébredéskor az agynak csak azon területei jutnak elegendő oxigénhez, amelyekre feltétlenül szükség van. -A szem idegsejtjeiből érkező rezgések, hullámok képpé alakításához, és a fülből érkező rezgések kombinálásához.- Az agy bizonyos területei alvó üzemmódban maradnak. Ezek az agyi kapacitások hiányoznak az egészből, ezáltal az információk feldolgozásában egyre több hiba fordul elő.

Ettől vagyunk fáradékonyabbak, lustábbak, később megjelennek pszichés betegségek tünetei is.

Hogy miért nincs ez a tankönyvekben leírva? Miért nincs erről az interneten egy szó sem? Azért, mert a pénz forgatja a világot, és az egészségben nincsen semmi üzlet!

Azért találták ki a vitaminokat, mert azokat el lehet adni drága pénzért. Le kell tompítani minden ember gondolkodását, agyát, hogy ne legyen képes felismerni az oxigén jelentőségét az ember szervezetében!

A stressz, idegesség, az mind az agy oxigénhiányos állapotának következménye. Ezért nem bírjuk elviselni hogy emberek szólnak hozzánk. Így lesz gondolkodásunk más, és hisszük, hogy az emberek nem értenek meg minket. Ezért nem találjuk a szavakat ha bármit közölni szeretnénk másokkal. Ebből ered az antiszocialitás.


csak egy földmunkás

2016. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!