Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnak is így telnek a napja...

Másnak is így telnek a napja vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
egyetemre járok, ahol van pár olyan csoporttársam akikkel szoktunk beszélgetni és itt kifujt, csak ott szoktunk találkozni illetve van egy barátom akivel minden pénteken és szombaton városba szoktam menni de mindig csak ketten vagyunk, hétfőtől péntekig iskolában vagyok és szombat vasárnap meg otthon vagyok kb. ennyiből áll az életem, esetleg más is van így ezzel vagy ez tényleg rettentően szörnyű? 20/F
2016. márc. 2. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Hozzám képest pezsgő életet élsz :D
2016. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan vagyunk így...
2016. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Őszintén? Ahhoz képest, ahogy én éltem 20 évesen, igen. Nincs valami lehetőség legalább sportolni, színházba, moziba menni, vagy csak egyszerűen összeröffenni akár hétközben este valahol beszélgetni? Anno a helyben lakó évfolyamtársaink sokszor bejöttek a koleszba hozzánk, mert ott mindig volt élet - ha nem, akkor csináltunk.:-)
2016. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
pedig valamiért szinte csak szerelmes párokat látok az utcán, bulikban, az egyetemen olyan mintha mindenki mindenkit ismerne csak én nem
2016. márc. 2. 19:23
 5/12 anonim ***** válasza:
ja mert az ilyenek otthon ülnek,azért nem látni őket az utcán
2016. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem rosszabb, egy emberrel beszélgetek fősulin és tanítás után megyek haza. Ezen kívül nem is mozdulok ki kb, nincsenek barátaim sem. Mondjuk én eléggé szorongok társaságban (ezen dolgozom még), de ha te nem vagy ilyen, miért nem próbálsz ismerkedni? Vagy menj el klubokba, sportolni, helyekre, ahol tudsz ismerkedni és barátkozni, még akár munka is.
2016. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd ha elkezdesz dolgozni, még rosszabb lesz...:D
2016. márc. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a főiskola alatt sülve-főve együtt voltam a pasimmal, nekem belőle meg a főiskolából állt akkor az életem :D Néha-néha becsúszott 1-1 buli is.
2016. márc. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen én is attól tartok hogyha elkezdek majd dolgozni akkor ennél is rosszabb lesz
2016. márc. 3. 10:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Igazad is van, jogosan félsz. Inkább most lépj ki a komfortzónádból és keress barátokat, később csak nehezebb lesz.


Hívd el őket valahova, ha nem érnek rá keress másik időpontot, ha nem vagy szociálisan nulla tudni fogod hogy csak kifogásokat keresnek -e, vagy tényleg nem érnek rá.


Ha nincs más, ismerkedj szórakozóhelyeken. Ha nem jön össze max. 20 percet égsz, ha összejön akár életre szóló barátokat is szerezhetsz.

2016. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!