Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnak is így telnek a napja...

Másnak is így telnek a napja vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
egyetemre járok, ahol van pár olyan csoporttársam akikkel szoktunk beszélgetni és itt kifujt, csak ott szoktunk találkozni illetve van egy barátom akivel minden pénteken és szombaton városba szoktam menni de mindig csak ketten vagyunk, hétfőtől péntekig iskolában vagyok és szombat vasárnap meg otthon vagyok kb. ennyiből áll az életem, esetleg más is van így ezzel vagy ez tényleg rettentően szörnyű? 20/F
2016. márc. 2. 19:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem rosszabb. Én melózni járok, a munkahelyen nem vagyok jóban senkivel, tehát nem is beszélgetek senkivel. Aztán hazajövök, itthon vagyok egész nap ill. a boltba megyek, ha kaját kell venni. Hétvégénte szintén itthon egyedül. Barátaim nincsenek. Összesen kettő volt az egyetemen, de mindkettő évekkel ezelőtt kiköltözött külföldre, úgyhogy már nem tartjuk a kapcsolatot. A melón meg a bolton kívül abszolút nem megyek sehova, nem csinálok semmit. Szerintem nincs is rajtam kívül más, akinek ennyire nincs semmi élete.


27/N

2016. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11: nem is gondolnád hány ilyen van, köztük én is :D érdekes, hány ember vágyik társaságra és helyette nem csinál semmit és rágja magát mit kezdjen magával.

Én 25 vagyok és már most azt érzem, hogy elpazaroltam meg folyamatosan pazarlom az életem, miközben állandóan szórakozásra meg társaságra vágyok és nem tudok mit tenni ellene, mert egyre jobban begubózok...

2016. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!