Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék? (Lent)

Mit tehetnék? (Lent)

Figyelt kérdés
Január óta kezdem egyre jobban meggyűlölni magam. Az elején csak azt hittem, hogy rossz a kedvem, majd el fog múlni, nem kell senkivel sem beszélnem, panaszkodnom. Csak hogy nem múlt el, hanem egyre rosszabb lett. Most ott tartok, hogy rettegek az elalvástól, mert állandóan rémálmaim vannak. A felkelés azonban még rosszabb, reggel iszonyatosan rosszul vagyok, rettegek az előttem álló naptól. A fejem szinte állandóan fáj, és már nem bírok semminek sem örülni. Régen még tudtam értékelni a finom ételt vagy egy jó zeneszámot, de most már nem okozza azt az örömöt. A barátaim kezdenek elfordulni tőlem, mert képtelen vagyok viccelődni vagy akár csak szívből nevetni. Az egész olyan megalázó. Legszívesebben fognék egy kötelet és felakasztanám magam, de még ezt sem tudom megtenni. Csak a szüleim és a testvérem szeretnek, és nem akarok fájdalmat okozni nekik azzal, hogy öngyilkos leszek. De már ez is kezd hidegen hagyni, és egyre jobban kezdek haragudni magamra. Az egész egyre rosszabb lesz, és a szeretteimmel sem szeretnék beszélni, ugyanazon okból, hogy nem akarom elszomorítani őket ezzel az egésszel. Viszont már nem bírom tovább, és nem tudom, hogy mit tehetnék. Veletek már volt ilyen, és ha igen, akkor ki tudtatok belőle teljesen jönni? Mit tanácsoltok, mit tehetnék? Őszintén köszönöm annak, aki ezt eddig elolvasta, a válaszokat pedig szintúgy.

2016. márc. 3. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Találj egy partnert, legyen egy kapcsolatod. Szükséged van arra, hogy valaki szeressen, melléd üljön, hozzád bújjon. Most lehet nem így érzed, de hidd el, rengeteget segítene.
2016. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok. Magamtól is rájöttem, hogy egy kapcsolat kéne, őszintén megmondom, másra már nem is vágyom. Az a baj, hogy nekem soha nem fog összejönni, márcsak a külsőm miatt se. Én se tudom mit tegyek. Én is eljátszottam nem is egyszer az öngyilkosság gondolatával, de nem! Még nem...
2016. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mindenképp kéne barátokat szerezned, tudom ez nehéz, de ha nem nyomulsz túlságosan és kedves leszel, próbálsz viccelődni, hidd el valaki jóban lesz veled! De figyelj, hogy ne egy emberre zúdítd rá a bajaidat, mert elege lesz, hanem próbálj ne a problémákra gondolni és gondolj jó dolgokra, attól vidámabb leszel!
2016. márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi történt veled januárban? Biztos hogy valami okozta ezt az állapotodat.
2016. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!