Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy a legkönnyebb a nőket...

Hogy a legkönnyebb a nőket kizárni az életemből? Ha már nem kellek egy nőnek se! Valakinek sikerült már levegönek nézni őket? F

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 17:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden időleges, maga az élet is. Mint írod, 2 éve vagy egyedül. Tehát, előtte nem voltál. 2 év nem a világ, most rossz passzban vagy, vagy rosszul próbálkozol. Kizárt, hogy előbb v. utóbb ne találnál valakit. Ha hetero ffi vagy, nehogy már kizárd a p.ncit az életedből!!! Most nincs, majd lesz. Változtass taktikát, vagy a szövegeden változtass. Egy csomó nő meg egyedül van, s közülük biztosan többen is boldogok lennének Veled. Most talán egy kissé depi vagy, de lesz ez még másképp is (happy). Vagy próbálj meg máshol keresni. Nem kell izomból csinálni, lazíts!! Én magam is a társkeresők táborát erősítem, gyakorlatból beszélek.(ffi 59)
2016. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
társkereső kizárva annak semmi értelme legalábbis nekem nem jött be.Nem hiszem hogy nekem lesz már valakim hiszen a csajozás nekem nagyon szarul megy.Előbb nyernék a lotton mint hogy legyen párom.
2016. márc. 13. 13:38
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha 80 éves vagy, akkor még csak-csak érthető a bánatod...de gondolom, hogy egy viszonylag fiatal személy nyavalyog itt...
2016. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#11 vagyok - miért zárod ki a társkeresőzést? Igaz, nehézkes találni, de nekem már párszor összejött. Most is éppen bontakozik valami. Kitartás kell hozzá. Szereted a p.ncit?!? - akkor nyomás megkeresni. Nem garancia, hogy csak úgy lepottyan Neked az égből. Dolgozz érte - ha kell.
2016. márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
nekem nem megy a csajozás.Senkit se érdeklek!Akkor meg minek teprjek?Hiába szeretem a p_uncit. Ha reménytelen nekem nem lesz benne részem.
2016. márc. 14. 06:55
 16/21 anonim ***** válasza:
#11 és #14 vok. Lehet, hogy reálisabban kell felmérned, hogy kiknél "kereskedj". Lehet, hogy alább kéne adnod az igényeidet néhány vonatkozásban, az lenne a megoldás. Kis túlzással már én is azt vallom : az a jó nő, aki szóba áll velem.
2016. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
nem szoktam válogatni.Szinte senkinek se jövök be.Ezért kéne valahogy teljesen el kerülni őket.
2016. márc. 14. 22:23
 18/21 Joe.38 ***** válasza:
Vegleges meg allandó alig letezik ebbe az eletben. Tény , hogy nyugati liberális vilagban a nóknek csak jovaik vannak..Tény hogy a feminizmus a liberalizmus miatt a TV reklam miatt agymosottak azaz a feher lovon BM2 n erkező gazdag királyfit keresik. Emiatt fiatql.lány mind agyhalott. Na jó van egy ket kövér es ronda es szemüveges meg bibircsókos aki viszonylag koran ráebred , hogy hová is helyezze magat. A szép vekony mivel.elvan szallva magatól maga is szenved mert ebbe a szegény orszagba kevéw a királyfi. Habony Arpadon at Vajna apóig valoban keves az a penzes aki bün ocsmány lehet akkor is van szep nője. Tehat a pénz az ami tény a szep nőket vonza. Tehat ertem miről beszélsz. De alternativaként lehet k..u.r.vazni is..Ott azok a lanyok 18 , 19 evesen igaz mü szeretetet és szintén pénzert de adnak. Igaz ez megint csak a pénz utani vagyukat igazolja..De 5 vagy 8 vagy 10 ezerért friss ropogós puncit kapsz. De ha valóban kiakarod zarni. , akkor csinald a sajat feladatod és a célod felé haladj ! Edz ! Sportolj ! Barkacsolj ! Kirandulj a haverokkal vagy amit szeretsz. Idővel megszokod. Azt nem.mondom teljesen tökeletes lesz hisz eleinte nem..De hosszú evek alatt mint mindenbe bele lehet jönni. Netán az idősebb nőknél keress partnert. Ók mar 40 vagy 50 felett ugyan úgy vágynak a szexre és mar az eletet is ismerik és tudjak hogy az veges.Igaz utanfutóval rendelkeznek azaz bukott nők. De tudják nincs királyfi. Azaz kinőttek a meséből nem.álmodoznak a vak vilagba . És nekik is jól jönne egy kemény társ aki másban is segít. Nem.mondom hogy ideális az úgy. De ma beteg vilagban az is egy megoldás. Aki kor magasság meg csaladban ideális párkapcsolatban él azaz csaladba saját csaladjaban el no az se mind boldog hisz sok a rossz kapcsolat ami menetközben derül derült ki. Ma a nők adjak be a valast 82.4 % - ban. Azaz Loreál Párizs mert megerdemlik.Azaz media elhülyìtette óket. Maguknak is sz..a..r a sajat ostobasaguk de mivelmostobak fel.se fogkak , higy saját maguk alatt is vagjak a fát.Elvalnak minden szeliranytól napszaktól.függően. Utana se jobb nekik csak mas. Elhitette velük a média megtehetik joguk van hozza. Birónő hamar elvalsztja tőle a férjet aki meg fizeti 20 evig a gyerektartast . Mint egy eletfogytiglan úgy mint ha autója se lenne de köteleznék 20 evig a parkolódíj fizetesre. Azaz ne gondold hog😯y mindig jó egy kapcsolatban . Két erett okos, toleráns ember kell hozza és akkor is sok energia. Ku..r..v..azni olcsóbb es kötelezettseg nelküli. Aztan megöregszel és az se kell. Tehat az eletben nincs folyton jo. Ez europa ez nem japan ahol a nők kötelessegtudóak. Itt azt kiölte a .... nókből sikeresen . Maga a szót is ha kimondod a nők dühösek lesznek. Kötelesseged csak neked van. Jogaik meg nekik. Ez olyan mint a holokauszt ha nem.fogadod el merlegelés nelkül megütöd a bokád. 1901 ig a nők a helyén voltak kezelve. Fejlődött is Europa és a világ. Ma megfordult a vilag. Ma lehet női boxoló. Nói tengerészgyalogos. Női kamion sofőr. Bironő , ügy3sznő. Pklitikus mint Merkel Angela - latod milyen eredményes. Te meg otthon vagy ounci vacsi es munka nelkül. Nincs ma mar a férfire szükség.
2016. márc. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#16 vok. #18 - jól összefoglaltad, és nagyon realistán leírtad a lényeget. Okos ember Vagy. És, mint ilyen, remélem, nem küzdesz p.ncihiánnyal! Minden elismerésem!!!(nekem nem állt így össze, - köszi!!!)
2016. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nekem nem mennek az ilyen dolgok
2016. márc. 15. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!