Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha az életem nem...

Mit tegyek ha az életem nem ér semmit? Barátaim nincsenek. Barátnő csak egy álom. Mindig csak a munkába temetkezek ha lehet. Otthon mindig meg esz az unalom. Nem köt le semi.26f

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 22:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
munkámon kívül semmivel sem!A magány el vette az életkedvem!
2016. márc. 15. 00:43
 12/20 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, de érdekes amikor van barátnőm egyből van kedvem mindenhez, ha vele vagyok.. szóval próbálkozz valakit keresni, aztán több kedved lesz lehet.
2016. márc. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Oké

Most vagy valamilyen, egy munkamániás valaki. De ez nem az egész, van ezen túl is valami. Milyen vagy? Ezt gondold végig. Tudom, lehet kedved sincsen hozzá, de nw legyél lusta tenni magadért! Gondold végig, hogy bizonyos helyzetekben hogyan viselkedsz, és mit szeretnél, hogyan viselkedj?

Ez fontos, hogy elfogadd magad!

És tényleg nem lehetetlen, vegyél erőt magadon!

Nem vagy elégedett magaddal. De tudom jól mit csinálsz a változásért! SEMMIT

Szeretnél valamit akkor tegyél érte.

Oké, nincs senkid. Akkor csináld egyedül.

Pl nem tudom milyen a munkád, de ott ha vannak közösségi feladatok vállalj részt, jelenj meg a 'bulikon'

Nem tudsz hova menni?

Ne mondom hogy menj diszkóba mert az egy fos.

Menj koncertre! Nincs olyan zenekar akit szeretsz?

Most nem ez a lényeg! Hanem hogy mész! És ha egyszer elindulsz legalább büszke lehetsz magadra hogy elkezdted!

Vagy ismerkedj fészen.. Kezdetnek az se rossz.

Meg mi az h veszett ügy?

Itt strapálnom magam délelőtt h valamit kiötöljek, te meg majd úgyis azt írod, hogy ezek nem mennek.

Nem tudom miért írtad ki ezt a kérdést, ha úgy sem jó!

Akarsz te egyáltalán változást, vagy belesüppedtél az önsajnálat mély mocsarába?

Ne nekünk mondd meg, magadnak mondd meg, mi tart igazán vissza? Mi tart vissza amikor otthon ülsz és unatkozol, mit tart vissza hogy elindulj valamerre?

Akkor menj pszichológushoz, vagy csoportterápiára ott is vannak emberek, hátha összefutsz valami jófejjel

2016. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nincs semmi olyan hely ahol lehetne ismerkedni.Meg hát én nem szoktam oda menni senkihez.Egyedül üldögeljek szomorkodva valahol?
2016. márc. 15. 17:13
 15/20 anonim ***** válasza:

Ahj, nem érted.

Nem az a lényeg hogy mit szoktál,hanem hogy mit fogsz ezentúl csinálni.

Iratkozz be valami sportra, vagy járj edzeni, ha kedvesen eligazítást kérsz valakitől mert új vagy NEM hiszem el hogy levegőnek néznek és elküldenek a p*csába.

Nem ülni kell és szomorkodni, hanem csinálni valamit.

Már harmadjára írom le hogy a változás a kulcs! de te csak azt szajkózod újra meg újra hogy mit nem csinálsz, vagy hogy nem csinálod.

Elolvasod egyáltalán amit írok? Vagy el jut az agyadig?

Keress hobbit! Iratkozz be valahova!

Ha valami nagyobb város közelében élsz még egyszerűbb.

Igen, várom a következő kifogást. Most valami újat mondj

2016. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

sporthoz nincs kedvem!

Egyedül hova menjek?Üljek be magamba egy parkba?Kávézoba?

és valaki oda jön hozzám?

Ha egyeltalán oda jönne valaki hozzám?

Nekem nem megy közeledni valakihez.

Más helyek nem jutnak eszembe.

2016. márc. 15. 21:07
 17/20 anonim ***** válasza:

Most megkérdezném, hogy mihez volna kedved?

Te pedig azt mondanád rá hogy semmihez, vagy nem tudod

Pont emiatt kellene valahol elkezdeni.

Semmi értelme beülni egyedül egy kávézóba vagy egy parkba. Nem túl valószínű hogy odamegy hozzád valaki, mindenkinek van dolga, vagy senki nem gondolja hogy te arra vársz hogy egy idegen odaüljön.

Valami társaságibb helyet kell keresni ahol idegenek is megszólítanak másokat. Pl egy fesztivál.

Nem muszáj Szigetnek, Rock maratonnak, vagy Campusnak lennie. Valami kisebb mint a Tócsni. Lehet kajálni, odaülsz a pulthoz megkérdezed a melletted ülőt hogy ízlik neki, mióta van itt, hogy tetszik neki. Megkéred hogy vezessen körbe.

Senki nem fog odmenni hozzád! Neked kell kezdeményezni. Ezt dolgozd fel! Szokasd magad a gondolathoz.

Vagy tényleg csatlakozz valami önsegítő körhöz...

2016. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Az nem az én világom hogy meg szólítsak embereket.Nem éppen vagyok társasági ember.Ez nagyon buktam! :(
2016. márc. 16. 06:33
 19/20 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, így is mondhatjuk.

Csak akkor még annyit mondj meg, hogy miért írtad ki ezt a kérdést?

Mit vártál ettől az egésztől, ha az elejétől tudtad hogy úgy s fogsz tenni semmit

2016. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ah, ezért nem szoktam kérdésekre válaszolni, mert mindig az a vége, hogy már engem jobban érdekel a dolog mint a kérdezőt.

Na, léptem. Peace mindenkinek.

2016. márc. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!