Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kiközösítettek az osztálytársa...

Kiközösítettek az osztálytársaim, miért?

Figyelt kérdés

2 éve jöttem a mostani iskolámba, és az itteni gyerekek sokkal, hogy is mondjam, mások.

Mindig mindenki a barátom volt, egyébként népszerű lány vagyok. De amikor a fele osztályom megtudta hogy milyen jó körülmények között élek, nem kereste többet a társaságomat. Én soha nem voltam felvágós, nem mondok soha semmit hogy hol voltunk, mit vettünk, direkt azért hogy a féltékenykedést elkerüljem. Mindenkivel kedves is voltam, segítettem bármiben. De mostanára már a legjobb barátaim is elfordultak tőlem, a legtöbb órán egyedül ülök.

A napokban azt vettem észre hogy próbálnak minden hibámba belekötni, és mindenért engem okolni.

Nagyon unom már ezt. Mit csináljak hogy felfogják, a pénz nem minden?


2016. ápr. 12. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozásból. Alsóban volt olyan hogy én közösítettem ki osztálytársamat és csak simán kellemes időtöltésként. Ha ezt csinálja ezért basztatom, ha azt akkor azért. Mindenkibe bele lehet kötni. Mióta érettebb vagyok, mindig a kiközösített emberek mellé állok, segítem őket. Akiket megbántottam bocsánatot kértem tőlük.
2016. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez elég szomorú és szánalmas tőlük...Mondd meg,hogy mondjanak egy normális okot amiért kiközösítenek téged.Ha bármit csináltál ami nekik nem tetszett kérj bocsánatot mégha nem is csináltál szerinted semmi rosszat...
2016. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Lóvésak vagytok???Én leszek a barátod :)
2016. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dootyaaaaaaaaaa válasza:
Szerintem menj oda eléjük és mond meg a frankót, hogy eleged van és szerinted ez az egész értelmetlen és szánalmas. Másnap vedd fel azt a ruhát amiben a legszebbnek érzed magad, és készülj az összes órára mindig! Lehet hogy strébernek fognak tartani de a tanár mindig veled fog szimpatizálni és hidd el, így neked lesz jobb. Szünetekben pedig halgass zenét, olvass, menj el másik osztályokba beszélgetni vagy menj le az udvarba/elő udvarba és csak napozz vagy olvass vagy zenét hallgass. Még csak annyit mondanék hogy Tumblr a barátod.
2016. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. Téged nem értelek kérjen bocsánatot azért amit meg sem tett na neeem olyat nem játszunk megalázás kb. Én úgy elküldeném a francba őket. Nálunkvan egy csaj akit teljesen kiközösítettünk de tett is róla hogy ezt csináljuk vele de végül is beláttam hogy ez nrm mehet így tovább úgy hogy mostanság minden nap aki piszkálja azt leállítom.
2016. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Eszter121 válasza:

Biztos vagy benne hogy a pénzetek miatt? Valahogy ezt nem tudom elhinni, valami más (is)lehet szerintem a háttérben..


"ez a népszerű lány vagyok sem tetszik, valamiért gyomorgörcsöm van arról amit írtál..


Mi az hogy nem meséltél arról hogy milyen korülmények között élsz? Te előre eldöntötted hogy irigyek lesznek ha megtudják... Igen! itt a bibi! Azért mert te féltékenykedsz másokra ha gazdagok. magadból indultál ki, és már nyomorékként állítottad be őket. Te a pénz felemeled valami különlegességnek. Nekem volt osztálytársam milliomos, de mivel természetesnek vette hogy van pénzük, ezért nem is vette észre az ember, és ezért nem is volt képmutató. Azon gondolkodj el hogy neked miért különleges a pénz? Önmagadnak mond ki hogy a pénz nem minden.

2016. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Eszter121 válasza:
igazából te provokálod ki hogy végül tényleg a pénzetek miatt gyűlöljenek téged, mert különlegesként állítod be, és ez a végletes viselkedés hozza a gyűlöletet. hisz ha szüleid természetes úton szerezték meg jövedelmüket, akkor nincs mit szégyellnek (titkolnod) sem dicsekedned...
2016. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Eszter121 válasza:
engem is közösítettek már ki de engem fordította miatt. Én szegény családból származtam és anyámék szégyelték hogy szegények ezért úgy neveltek hogy ezt senkinek se mutassam ki. Ezért ellenkezőleg viselkedtem, úgy tettem mintha gazdagok lennénk. Ezt úgy hívják képmutatás, és ezt érzékeli mindenki. Lehet hogy nálatok otthon szégyenlitek hogy pénzetek van, mert nem úgy szereztétek, nem meritek/ mered vállalni mert olyan úton szereztétek amit szégyelltek vállalni(szüleid)
2016. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!