Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak mások is akik depresszi...

Vannak mások is akik depressziósak attól, hogy félre sikerültek a kamsz évei?

Figyelt kérdés

22 éves leszek idén, sajnos az életem nem a legjobb. Se általánosba, se középiskolában nem voltak barátaim. Több iskolába is jártam, az utolsóban az osztály egy vicc volt. Semmilyen össze tartás nem volt, egy része tartott csak össze a társaságnak, a többi nem. Ahogy vége lett a középiskolának el is szakadtam az osztálytársaktól, egyikkel se beszélek már.


A ballagásom is szomorúan telt, senki sem jött el, családi körben meg se lett így tartva. Érettségim se lett a legjobb, a választható tantárgyat leszámítva 2-es lett. Egyetemre esélyem sincsen, jártam utána egy OKJ-s képzésre, ott ugyan alakultak ki társaságok, de engem egyik se fogadott be. Tavaly véget ért, 2 sikertelen vizsgán vagyok túl, fel adtam, mert drága a vizsgázás, igazából azt bánom, hogy az elején nem hagytam ott azt a sulit. Természetesen abból a közegből se maradt meg senki sem.


Jelenleg közmunkán vagyok, a munkatársak kinéznek (ez esetben én sem tartom Őket sokra).


Nagyon elszomorodom, hogy látom a sok ballagó diákot, boldogok, vannak barátaik, párjuk, én meg nem tapasztaltam még se a barátságot, se a szerelmet, főleg a tini a szerelmet nem.


Úgy érzem nincs értelme az életemnek.


Mit tehetnék, hogy találja társaságot? :(



2016. máj. 1. 00:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanezen megyek keresztül. :(

Öngyilkos szeretnék lenni.


17/L

2016. máj. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nyelvet tanulni, aztán kimenni külföldre valami olyan állásra ami ad szállást, kaját, meg fizetést. Ugyan ezt fogom csinálni, csak utána visszajövök ide masszőrnek.
2016. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!