Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én gondolom ezt így,...

Csak én gondolom ezt így, vagy más is?

Figyelt kérdés
Sziasztaok. Van egy nagyon jó barátom,aki egyedülálló. Egyedül él,nincs lakótársa sem. Már hosszú ideje él így és egyáltalán nem magányos,kifejezetten jól érzi magát. Próbálom rábeszélni,hogy kerítsen barátnőt magának,de ő mindig azt mondja (nem meleg,mert ismerem),hogy amikor szüksége van a Nőre,akkor ha akad,akkor akad,hogyha nem,akkor nem,de ő nem is akar senkit az életébe. Teljesen el van szokva attól,hogy valakivel együtt éljen. Szerelmes már évek óta nem volt és valahogy nem is tud az lenni. Hogy tud valaki így élni 24 évesen?
2016. máj. 9. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi vagyok, csak fiatalabb kiadásban. ;)
2016. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De jó nektek. :D
2016. máj. 9. 19:59
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell a sikeres élethez partner. Biztos jobban átlátja ezt a jellegű dolgot mint mások és emellett van és tartja magát, vagy esetleg régebbi trauma vagy alapból ilyen hogy nem igényel társat az életben, olyan magának való és véleményem szerint ez tud vmilyen szinten okos dolog viszont felelőtlen.
2016. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És miért tartod ezt felelőtlenségnek,kedves második hozzászóló?
2016. máj. 9. 20:08
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire magának való vagy esetleg önző az ismerősöd, de szerintem az hogyha nem engedi be és osztja meg vkivel a saját életét és kizár mindenkit az vhogy csak az, vagy nem?
2016. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem önző,csak mióta egyedül él,teljesen bele van fásulva ebbe az egyedüllétbe és már nem tudja elképzelni úgy az életét,hogy valakivel együtt éljen. Annyira hozzászokott ehhez.
2016. máj. 9. 20:16
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor vmilyen úton módon ki kell zökkenteni. Amúgy közeli ismerős?
2016. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen,eléggé. Barátnőről hallani sem akar.
2016. máj. 9. 20:20
 9/16 anonim ***** válasza:
Régebben volt vkije, mert szerintem az lehetett a probléma forrása?
2016. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen,volt neki. Már elég sokat csalódott a Nőkben. Sőt... Nagyon sokat. Volt is egy kapcsolata körülbelül egy évvel ezelőtt és annak a kezdetén azt mondta,hogyha az nem jön össze,neki másik nem fog kelleni.
2016. máj. 9. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!