Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnám elfogadni, hogy...

Hogy tudnám elfogadni, hogy nincsenek barátaim és soha nem is lesznek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 21:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
6%
Miért gondolod, hogy soha nem lesznek? Reggelre meghalsz?
2016. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Miért gondolod hogy már nincs remény? Én bár sosem voltam túl népszerű, egy pár barátom mindig volt. A középsuli elvégzése után ezek jórészt megszakadtak, vagy csak nagyon meglazultak. Jó pár évig nem voltak egyáltalán barátaim, de most megint van egy baráti társaság, ahova tartozok. Sosem érdemes lemondani magadról. Legyél mindig nyitott az új emberekre, akkor is, ha elsőre nem a legszimpatikusabbak.

Mennyi idős vagy?

2016. máj. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Èletem ne add fel. Ha beszèlnibszeretnél nekem nyugodtan írhatsz! Egyébként foglald le magad és akkor nem is fogsz rágondolni :)
2016. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Kölyök, halálod napjáig van remény, hogy legyenek barátaid. Nem csak a gyerekkori barátok válhatnak igazi barátokká. Persze, ehhez az kell, hogy ne teljesen az emberektől elzárkózva éld az életed. Itt ezen a fórumon is találhatsz barátot akár.
2016. máj. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem szeretném részletezni, de van jó néhány problémám, ami miatt sokkal nehezebb, mint másoknak.

Na meg egyszerűen szerencsétlen vagyok (ebben legalább is). Néha találtam neten nagyon jó barátokat, de mindig nagyon messze. Igaziból senki nincs, akivel néha beszélgethetnék vagy valami.

A pszichológusokból meg elég volt. Csak az érdekli őket, hogy a pénzt megkapják, semmi más.

2016. máj. 16. 13:27
 16/22 anonim válasza:

Azért szerintem a reményt ne add fel teljesen!


Esetleg valami alkotó tevékenységbe kezdhetsz - ha vannak hozzá otthon eszközeid. Írhatsz naplót, amiben kitisztázod a téged zavaró gondolatokat és eldugod úgy, hogy más ne férjen hozzá.


Ha később visszaolvasod a leírtakat - mikor kedved tartja - nem kizárt, hogy nem jut eszedbe valami érdekes ötlet/megoldás.Vannak önsegítő szakkönyvek is - életvezetési tanácsokkal.


(Persze mindennel nem muszáj egyetérteni, amit olvasol benne, de szerintem vannak hasznosítható gondolatok. Én éppen most olvasgatok egy ilyet... eléggé érdekesnek találom a tartalmát.) Könyvtárból lehet kölcsönözni esetleg - ha megteheted.


Vagy próbálgathatsz különböző testgyakorlatokat is, amik élénkítenek, frissítenek, felpezsdítik a vérkeringésedet.


Ha azt érzed, hogy kezded feltalálni magad a saját világodban, előbb-utóbb kisugárzik másokra is. Azután már nem leszel magányos...


Biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog!!! Kitartás, én - így ismeretlenül is - szurkolok Neked!!!

2016. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 KLPeter válasza:

Keress valami hobbit amit nagyon szeretsz, szívesen csinálod. Ha ez megvan, biztosan találsz majd még másokat is akiknek ez a hobbijuk. Ha egy közös hobbi összeköt, sokkal könnyebb barátokat is találni.


Ha mindenképpen abban gondolkodsz, hogy nem lesznek barátaid és hogyan bírkózz meg vele... hát az nehéz kérdés. Próbálj arra gondolni, hogy mi az amid VAN. Gondolom vannak szüleid/testvéreid/szobád/tárgyaid/fizikaileg egészséges vagy... próbáld értékelni azt amid van, gondolj bele, hogy nagyon sokaknak még ennyi sem adatik meg.


Ez a gondolkodás átmenetileg segíthet, de azért próbálj barátokat szerezni :) ne szenvedj sokáig... tegyél ellene.

2016. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Vannak az ember eleteben korszakok amik akkor es ott vegesnek tunnek, de az ember elete viszonylag hirtelen szokott fordulatot venni, es soha ne mondd, hogy soha pont ezert. Bennem is volt egyfajta hianyerzet egeszen 20 eves koromig, amikor talalkoztam egy barattal, akit evek ota lelkitarsamnak mondhatok, mert brutalis modon hasonlitunk, es rengeteg dologban egyetertunk. Mikor elsore meglattam, nem volt szimpatikus, soot mondhatom, hogy unszimpatikusnak talaltam. Aztan ugy alakult, hogy megismertem, mert egy iranyba jartunk haza a buszon. Az elet tele van kellemes meglepetesekkel. Probalj nem eloiteletes lenni, maradj nyitott es jonni fog egy jo barat, es kuzdened sem kell miatta.
2016. máj. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egyszerűen.
2016. máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Helyes válasz ***** válasza:

Barátokra szükség van.De tapasztalatom azt mutatja,hogy igazi barát az életben ritkán adódik.Nekem is csak pár "darab" (viccesen fogalmaztam) van belőle.Becses kincsként őrzöm őket.Törekedj rá,hogy te légy mások barátja,és ne te akarj kapni egyet.(A törekedés nem tolakodás,inkább csak a jó szándék kifejeződése legyen)

Ha igazán őszinte akarok hozzád lenni,el kell mondjam,hogy nekem sem volt igazi barátom 21 éves koromig,míg el nem jött az ideje annak,hogy találkozzam Jézussal.Aztán Ő gondoskodott nekem igazi barátokról,és megtanított egy egoista embert baráttá lenni.

2016. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!