Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Antiszociális és depressziós...

Antiszociális és depressziós vagyok, változtatni szeretnék az életemen. Hol kezdjem?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!

19 éves lány vagyok, 3 éve depressziós, nincsenek barátaim, és folyton csak sírok.

Feszengek az emberek társaságában, zavarba jövök és nagyon rosszul érzem magam köztük. Az egész életem egy romhalmaz.

Változtatni szeretnék... hol kezdjem?



2016. máj. 21. 21:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Először is hinned kell magadban! youtuben is van sok önbecsülést fejlesztő előadás, érdemes meghallgatni.Próbálj pozitívan gondolkodni! Naplóírás is jó, kiírod magadból a fájdalmat, keserűséget.Igen,az emberek! Kellemetleneket kerülni kell, de hidd e l vannak rendesek is.Menni fog, csak akarni kell.Kitartás! Egy jó barát sokat segíthet. Sokszor úgy érezzük,senki se ért meg, vagy szégyelljük elmondani. Erre vagyunk mi itt, ha gondolod privibe beszélgethetünk.
2016. máj. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%

"Feszengést és az alulfejlett szociális képességeket az önbizalomhiány válthatja ki, az ebből fakadó napi kudarcok meg hozzák magukkal a depressziót."

Az önbizalomhiány elsődleges oka, a szervezet oxigénhiányos állapota. Az agysejtek oxigénhiányos állapotban nem képesek helyesen feldolgozni a beérkező információ áradatot. Lomhábbak fáradékonyabbak lesznek, és egyre többet tévesztenek. Mikor "kiírjuk" magunkból a keserűséget, ez annyit jelent, hogy közben jó nagyokat sóhajtozunk. A vérünkbe került plusz oxigén hatására a gondolkodásunk is felélénkül, ezáltal könnyebben birkózunk meg az atrocitásokkal. Aki istenhez imádkozik, az is sóhajt egyet, és mire imáját befejezi, megtörténik az isteni csoda! Az agy némi plusz oxigéntől felélénkül, könnyebben teszi túl magát a megrázkódtatáson.

Ki lehet próbálni! Néhány mély levegővétel lassan, nagyon lassan kieresztve, néhány perc elteltével felfrissíti az agyműködést.

De ez csak azoknál működik, akiknek még a vére a tüdőben, képes némi plusz oxigént felvenni. Tehát idősebb korban ez már csak kis mértékben és átmenetileg érezhető.

Fiatal korban, hosszan tartó légzőgyakorlatokkal lehet segíteni a problémákon.

A gyakorlat lényege, a tüdőben áramló levegő lelassítása. Mély levegő, lassan, nagyon lassan kieresztve. Ezt naponta lehetőleg azonos időben, mozdulatlanul, csukott szemmel, csendes körülmények között 20-40 percig kell végezni. Néhány hét után a szervezeted rá fog jönni, hogy ez neki jó, és napközben is automatikusan így fogsz lélegezni. Lefekvéskor oldalra fordulva könnyedén megvalósítható.

2016. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%

Hát utolsó válaszoló, nagyon szép világban élnénk, ha csak a levegővételtől lehetne valaki önbizalom hiányos:D


Én azt javaslom ha vna lehetőséged és pénzed rá, akkor mielőbb keress fel egy pszichológust.

Ha nincs, akkor pozitív könyveket, és jó sok videót olvass naponta, pl kövesd Szabó Pétert facebookon. meg leve a dereszióról is olvass Paul Hauck Mélypontons című könyvét.

Aztán regisztrálj egy társkeresőre! Nő vagy, még kép nélül is egy rakás fiú akar majd találkozni veled. Válaszd ki azokat akik szimpatikusok, ne riadj meg attól ha sokan akarnak szexen, van pár aki nem akar. Találkozz velük stb ezis jót tesz az önbizalmadnak.

2016. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Rossz a szövegértésed! Én nem azt írtam, hogy a levegővételtől lesz valaki önbizalom hiányos,

hanem a szervezet oxigénhiányos állapotától. A helyes lélegzés csak hozzásegíti a szervezetet némi plusz oxigénhez. Ez sok esetben kihúzza az embert a csávából.

Persze, tudom Én, olyan ember aki életében végig oxigénhiányosan fejlődött az fel sem tudja fogni agyilag amit mondok. Gondolkodása annyira szakosítva van, úgymond korlátozva van a gondolkodása, felfogóképessége, és csak arra tud koncentrálni ami a könyvekbe le van írva.

Ezek az emberek a körnek csak egy szűk cikkelyében élnek, miközben azt hiszik, hogy az a teljes kör.

2016. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

akkor az imátkozás nagy kamu?

kamu az összes gyógyszer a sebfertőtlenítő?

mert egyszer elestem és a levegővételek miatt pár nap alatt begyógyult.

elég levegőt venni?

2016. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 eznemlényeges ***** válasza:
33%
igen, az imádkozás kamu
2016. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
"Ki lehet próbálni! Néhány mély levegővétel lassan, nagyon lassan kieresztve, néhány perc elteltével felfrissíti az agyműködést." !!!
2016. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"kamu az összes gyógyszer a sebfertőtlenítő? "

Bizony van néhány gyógyszer is, ami kamu. A gyógyszergyártók tisztában vannak a placebo hatással is, sőt a placeboról készített tanulmányokat és kísérleteket Ők finanszírozták. Ez a magyarázata annak, hogy egyik embernek hat egy gyógyszer a másiknak viszont nem, vagy máshogyan. Minden gyógyszernek azért van mellékhatása, hogy a placebo érvényesüljön.

Az a gyógyszer viszont mindenkire egyformán hat, amelyik képes helyreállítani a beteg testrész oxigénellátását.

De itt most nem egy betegségről beszéltem, hanem az összervezet általános oxigéngazdálkodásáról.

Esténként mikor elfáradunk az is az oxigénhiány következménye, és ugyan ettől is alszunk el. Közben gondolkodásunk is egyre silányabb lesz. A fáradt ember képtelen megoldani még a legegyszerűbb egyenletet sem.

2016. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ne szarj be, szoktunk levegőt venni
2016. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Szia :) Én lassan kilábalok ebből..ha beszélgetni szeretnél és tanácsokat, írj nyugodtan.

20f

2016. máj. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!