Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan ember rajtam kivül...

Van olyan ember rajtam kivül akinek semmi barátja nincs, és a napi semmittevésbe belehalna már?

Figyelt kérdés
Ezt úgyértem hogy hányan lehetünk ilyenek,mért vagyunk egyedül

2016. máj. 23. 11:11
 1/3 anonim válasza:
Hát ha így érzed akkor inkább csajozz be vagy pasizz be és nem leszel egyedül. :)
2016. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hidd el rengetegen vannak. És ez nagyban ennek a túl modern világnak is köszönhető. De ezen csak te tudsz változtatni!!!! Gondolkozz el hogy vajon miért nincs egy barátod se(amit nehezen hiszek)Valamilyen betegség hátráltat? Hanem, akkor nem tudom mi lehet az oka. Vagy csak simán nem vagy elég nyitott ? Vagy esetleg a stílusod miatt? Menny ki a szabadba! Ha nagyvárosban laksz menny ki a parkba. Menny sétáltass kutyát. Beszélgess osztálytársaiddal. Kérdezd hogy ők merre mennek délután. Mit csinálnak. Ha edzeni. Menj el edzeni velük.Menj el a helyi játszótérre focizz, kosarazz. Ha már nagyobbak vagytok Menj velük kocsmába. Szerezzetek közös élményeket. Valakivel csak meg találod a közös hangot. Azok fognak majd össze kötni. Mind egy csak ne otthon legyél mert ott nem fogsz igaz barátokat találni. És Beszélgess. Bármi jut eszedbe mond ki. Még ha tudod hogy hülyeség is. Es ha már ott vagy velük felejtsd el a telefonodat senki köztük èn sem szeretem azokat akik csak a telefonjukat tudják nyomkodni.


20F

2016. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nincsenek barátaim, de annyi tennivalóm van egy nap, hogy 48 óra alatt se tudnám utolérni magam. Szóval az a veszély, hogy unatkozom, nem fenyeget.
2016. máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!