Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék igazi férfi...

Hogyan tudnék igazi férfi lenni, ha egész életemen át csak szekáltak a külsőm miatt és sajnáltak?

Figyelt kérdés
Emiatt csak az önsajnálat jutott nekem mint egyedüli örömforrás. Mégis annyi megalázás után lehetséges talpra állni? Van értelme küzdeni is valamiért?
2016. máj. 28. 16:29
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én úgy gondolom én sem vagyok egy szép látvány. Többször tapasztaltam, hogy azért nem barátkoznak velem, mert sz@rul nézek ki (sőt!). Most fejezem be a 9.-et (középsuli). Év elején nem ismertem még senkit az új osztályból. Később kiderült hogy csináltak egy csoportot (fb messenger), amiben már csak én nem voltam bent, mert nem tudtak rólam. Év elején ugye figyelem hogy kik az osztálytársaim, és az egyik srácot amikor először megláttam (még az évnyitón), én biztos voltam benne hogy ő a következő 4 évben basztatni fog. Nos, idáig nem basztatott szerencsére. Egy ideje eléggé visszahúzódó vagyok az osztályban, hogy miért az mindegy, de én rontottam el valamit, és úgy gondolom csak azzal hozhatom helyre ha hagyom hogy elfelejtsenek. Ez a srác akiről az előbb beszéltem, vagy barátkozni akar velem, vagy csak vissza akar húzni a közösségbe, vagy én nem tudom. Lehet egyszer veled is megtörténik, hidd el, nagyon jó érzés volt észrevenni, hogy nem basztatni akar, hanem inkább barátkozni :)


Különben a 7-es vagyok, 16/F. Te milyen idős vagy?

2016. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz olyanokkal akik bántanak!

Fogadd el magad!


sok sikert,fel a fejjel! 30N

2016. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!