Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Erősen depressziós vagyok?

Erősen depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Nincsen életkedvem,van olyan amikor megakarok halni úgy érzem senki se szeret nem mondom el senkinek az érzéseimet inkább magamba fojtom,nem veszik észre,hogyha valami bánt vagy éppen le rendeznek egy okéval.Nem találom a helyem a világban,szomorú vagyok és magányos.Régebben bántottam magam kórházba is voltam a sebeim miatt,most visszafogom magam és nem bántom magam de nincsen még most se életkedvem.Nem járok el sehova mivel nincsen kivel,nem találok a környezetembe egy igaz barátot.Sokszor elmennék valahova,hogy én se tudjam hol vagyok. Hangulatom ingadozóik 5 percre vagyok csak boldog.Próbálom élvezni az életet és boldog, lenni de mindig visszacsúszok a szomorúságba.A családom miatt nem csinálok butaságokat sokat jelentenek nekem,de rajtuk kívül szerintem az állítólagos barátaim észre se vennék,hogy lett velem valami.Szakembernél már jártam,de nem segített semmit.Úgy érzem megbolondulok,vannak olyan napjaim amikor jobban érzem magam de utána való nap már elpárol a jó kedvem és újra szomorú leszek.

17/L



2016. jún. 1. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak tinédzser vagy, ez még messze van a depressziótól, bár lehet, hogy van rá hajlamod, örökölhetted is. Családban volt valaki depressziós, amit orvos diagnosztizált?

Amúgy próbálj ki pár sportot, művészetet, akármit és találd meg önmagad, mi az ami érdekel. Járj el aztán ezzel kapcsolatos közösségekbe, vagy akár túrázós csoportot is kereshetsz a neten, mert a mozgás fontos.

Ha beszélgetnél, írj rám.

2016. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy depressziós vagy, én legalábbis arra tippelnék.

Ismerkedj interneten keresztül, vagy menj el koncertre.

Egyébként én is hasonlóan érzem magam kb 3 éve.

2016. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Irtam egy privit, ha a környéken lakok szívesen kimozdulnèk veled. Nem szoktam ilyet de szinte teljesen olyan vagyok mint te , talán két hasonló ember jobban megértené a másikat :)
2016. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!