Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Így lehet ismerkedni?

Így lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy beülök egy normálisabb kocsmába ahol elfogyasztok egy korsó alkoholmentes sört és közben megpróbálok egy társasághoz oda verődni.


Ez mennyire működőképes ötlet?


21/F



2016. jún. 11. 23:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Konditeremben, sportkörben kb 150szeres az esélyed
2016. jún. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
tök mindegy hová mész,hova ülsz be,ha nem vagy jóképü akkor felejtös
2016. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Múltkor voltam egy kocsmában, 2 társaságot láttam, az egyikben zöme csaj volt...


Az nem baj ha vissza kell járni. :)

2016. jún. 12. 10:49
 14/18 anonim ***** válasza:
A sorok arat koltsd inkabb tarskeresos regisztraciora, es ott a te megyedbol keress korodbeli not, ahelyett, hogy a kocsmakban gyanutlanul hajtasz a helyi Tarzan nojere. pl nolrandi.hu, origo.hu
2016. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A sör árából vegyél egy helyijáratos buszjegyet. Utazz egyik végállomástól a másikig. Sokkal több az esélyed, mint egy kocsmában.
2016. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Cat13 válasza:

Én volt,hogy beültem egy óriás helyiségbe ettem egy süteményt kávéval kísérve és kutya sem jött oda hozzám :D pedig fullon volt az egész. :D

A Sport sem mindig megfelelő a társkereséshez, általában a párjuknak pipiskednek..uez szoli., vagy pedig a vadászok is ezt szokták tenni, jó kinézetűeknek kell lenniük a csábításokhoz.

Közös hobbival is max. barátokat tudsz szerezni.

2016. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Cat13 válasza:
BKV-n dettó senkit nem láttam ismerkedni,max rád néz és leszáll a köv. megállónál :D
2016. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Cat13 válasza:

Társkeresős ismerőseim a mai napig nem találtak senkit sem. Pedig voltak próbálkozások.

Annyira komolytalan emberek vannak fent, törölném az összes társkereső oldalt. Ezek nem a társkeresésről szólnak.,pedig arról kéne szólniuk.

2016. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!