Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit "rontanak el" azok,...

Mit "rontanak el" azok, akiknek huszon evesen sem volt meg parkapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Nekem olyan furak ok. Nem provokacionak szanom, ezert ne is hozzuk fel a " meg mindig jobb, mint aki 13-4 evesen fuvel faval van" ill. " a vilag felszines es a jokat elnyomjak" vedobeszedeket... Szerintem akinek ilyen korban sem sikerul egy kapcsolat, ott mar adott szemellyel is van vmi, pl toketlen, vagy elviselhetetlen harpia, esetleg csunya...

2016. jún. 13. 10:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Igen annak sem lehet valami jó élete /lehet semmilyen nincs neki/ aki másokkal foglalkozik.
2016. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
tobbeknek a tyukszemere leptem, akaratlanul is. meg vagytok kovetve.
2016. jún. 13. 20:58
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

Az enyémre nem. De mindig is érdekelt hogy mi bajuk van az embereknek egymással.

Mint például láttam egy mozgássérültet tolószékben közlekedni. Mellettem álló emberek arról kezdtek el beszélni hogy lehet így nyomorékon élni és hogy milyen sz4r élete lehet. Mondom bakker egy mozgássérültet ne nevezzünk már nyomoréknak és a többségük aktívabb életet él mint a járni tudók. Szóval érted hogy nem kell a másik tyúkszemére lépni ahhoz hogy a normálisabbak helyre tegyenek egyeseket akik feljogosítva érzik magukat arra hogy ítélkezzenek vagy véleményt mondjanak mások életéről főleg ha ezt lekezelően teszik mint ahogy általában. Ha a lábukon hajtott volna át a tolószékkel akkor még megérteném de csak úgy maguktól ilyen bunkók egyesek.

2016. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

"huszon evesen sem volt"


ezt pontosan hogy érted? huszonévesek és még nem volt nekik... vagy huszonévesen nem volt nekik (tehát harminc évesek vagy idősebbek)

2016. jún. 14. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az emberekkel való kommunikációt rontják el, ez a tapasztalatom, és emellett az is előfordulhat, hogy nincs vonzó arcuk.
2016. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%

21 vagyok, és még nem volt kapcsolatom.

Nem rontottam el semmit. Egyszerűen nem vágyok kapcsolatra, jól érzem magam egyedül.

Lehetőségem lenne, jól nézek ki.

2016. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem feltétlenül rontanak el bármit is. Olyan is van, hogy egyszerűen nem találkozott még olyannal, akivel úgy érezte, hogy ő az, akivel igazán összeillik - és ez még kölcsönös is. Azért ez hatalmas szerencse kérdése is. Velem is így volt, 25 évesen lett párom, mert akkor találkoztam ilyen emberrel, korábban nem.
2017. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%

"lehet, hogy nyersen fogalmaztam, de ne mondjatok mar, hogy az a normalis, ha valakinek kb 14-15 eves koratol 29-30 eves koraig SOHA senkivel nem sikerul parkapcsolatot kialakitania..."


A kérdezőnek ebben teljesen igaza van. Aki nem hozott össze egy csajt 24 évesen annak lőttek. Persze nem szükséges, hogy eredendően gyogyós legyen.


Tegyük fel, hogy valaki agyilag teljesen rendben van, de nincs semmi szex appealje, csúnya, taszítja a lányokat. Előbb utóbb rámegy a mentális egészsége, máshogy fejlődik agyilag mint a többi srác, előbb-utóbb a baráti köre leépül, mert nem tud kapcsolódni a korosztályához, más élményekkel, tapasztalatokkal rendelkeznek.


Ez rántja magával a tanulást/munkát is, biztos nehezebb lesz munkát találnia, és az általa végzett munka minőségéhez mérten kevesebb pénzt fog keresni, mint népszerűbb, kapcsolatokkal rendelkező volt iskolatársai.


A munkahelyén nem fog tudni teljesen beilleszkedni. A munkatársai talán barátságosak lesznek vele, de nem lesznek ténylegesen a barátai. A céges bulikon esetleg néhány sör után lehet, hogy megnyílik, megszabadul a gátlásaitól, de másnap minden kezdődik előröl.


Elképzelhető, hogy megpróbálkozik az online társkereséssel, de esélytelen, hogy akárki randira menjen vele, mert egyrészt nem vonzó, másrészt a képeiből a nők könnyen kiszűrik, hogy magányos - jó érzékük van ehhez -, ami erősen taszítja őket.

Arról nem is beszélve, hogy manapság egy nem-deformált fiatal nő számára annyi a lehetőség mint égen a csillag, ha átlag feletti külsejű lenne és a képei magas státuszt sugallnának, akkor sem lenne garantált a siker. Ha ocsmány és magányos akkor b***hatja.


Ha talál valakit, az vélhetően az ő súlycsoportjába fog tartozni vagy még lejjebb. A gyerekeik messze átlag alatti külsejűek lesznek, a fiúk keresztül mennek ugyanazon mint az apjuk. A lányokat 15 és 30 között körbeadogatják a magasabb státuszú srácok, utána megállapodnak ők is egy-egy génhulladék mellett és kezdődik minden előröl.

2017. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
Előző saját tapasztalatból ír - úgy könnyű :)
2017. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!