Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ereztetek mar olyat, hogy nem...

Ereztetek mar olyat, hogy nem tudjatok hogy mi a jo, mer tortent?

Figyelt kérdés

Annyira egyedul erzem magam,nem tudom hogy es mit kene tennem, olyan elveszettnek erzem magam es felek, minden heten csak sirok es ugyan van egy jo baratnom de nem akarom mindig zargatni mer mit hogy mondom el,a volt baratom miatt sirok ha a mostanival vita van es sullyed a hajo.. Most is rola almodtam hogy megvaltozott es egyutt voltunk.. Februarba volt egy eve hogy elhagyott es massal van.. Az edesapammal szerettem megbeszelni a dolgaim mer ugyanolyan volt mint en de ot 16evesen elvesztettem, korhazban halt meg.. A kozepiskolaban sok volt a nyomas es stressz es sokat bantottak mer zarkozott voltam pont ezert ok persze nem tudtak es nem is erdekeltek volna.. Mai napig meg alig talalok temat a kolleganokkel.. Es olyan kirekesztve erzem magam, foleg hogy a 2korombeli nem koszon,ritkan beszelgetunk es munkautan soha nem hivnak sehova csak egymast, a 2 idosebb meg oket birjak.

En soha senkinek nem artottam,probalok mindenki elott eros lenni de mindig valahogy mindenki belemrug.. Gyulolom az embereket, anyumek is mindig csak kioktatnak mit hogy kene meg barmit teszek az szar.. A tesom is csak oktat es okoskodik.. Egyedul vagyok a csaladihazban a baratommal itt is igyekszem 22 evesen mindent megtenni, hogy jo haziasszony legyek, es mar szeretnek boldog lenni,ferjnel,gyerekeket szulni,kesobb piknikezni,nyaralni veluk, ballagtatni oket es szulinapi tortat sutni semmivel nem vagyok elegedett .. Mit tegyek? Menjek pszihologushoz?:'(


2016. jún. 18. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

"Ereztetek mar olyat, hogy nem tudjatok hogy mi a jo(?)"

Nem.

Logika miatt, MINDIG tudom. Csak elhanyagolható dolgoknál hol szinte teljesen relatív vagy jövőt ismerni kell, stb, nem tudom, de az nem ilyen érzést kelt miről te beszélsz.

"mer tortent?"

Mindig tudom okokat is.

"mindig valahogy mindenki belemrug.. "

Csak te látod így.

Nagyon durva hozzáállás változtatás kell neked, vagy tönkre teszed magad... illetve.. már félig tönkre tetted magad. Hamarosan fizikailag is láthatóak lesznek ezek ha nem változtatsz.

Ne menny pszichológushoz, mert majdnem mind semmit érő, sok pénzbe kerül és idő korlátozott.

Írj rám és segítek.

2016. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!