Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Introvertált lennék?

Introvertált lennék?

Figyelt kérdés
szeretek egyedül lenni, amikor csöng a telefonom lever a víz, hogy vajon ki hívhat, és miért, ha ismer miért nem ír facebook-on, miért kell beszélni? Nem igazán szeretek a középpontban lenni, nem szeretem ha rólam beszélnek, vagy fejtegetnek. komolyabb kapcsolatom nem volt még, nem érzek rá igényt, teljesen elvagyok magammal. szeretek álmodozni, a jövőn gondolkodni, hogy vajon miesz 50év múlva. barátaim vannak, de mégse... nem tudom én sem. szoktam összejárni emberekkel, de nagy bulikba sose,. mindig lemondom ezért nem hívnak már sehova. egyszerüen nem kell. szívesen élnék egyedül egy barlangban ami be van rendezve, vagy egy kis fakunyhóban ami az erdőben van. szeretem a természetet, mert ott mindig csend van. Megnyugszik a lelkem, ha valaki más mondja le a programot amit megbeszéltünk. Szeretem az embereket, néha sok nekem. Más is jár hasonló cipőben? Bocsánat a helyesírása hibákért, telefonról vagyok.

2016. júl. 6. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ez szerintem már több, mint introvertáltság. Talán inkább félsz az emberektől, nincs önbizalmad és elbújsz a világ elől, ahol nem kell senkinek sem megfelelned. Pedig nem jó az, ha csak egyedül vagy mindig. Inkább egy hasonló emberke kellene melléd.
2016. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez már szociális fóbia, nem pedig introvertált személyiségtípus.
2016. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod rám teljesen igaz. Nem érzem szükségét az emberek társaságának, barátaim se igen vannak. Az álmodozs és az olvasgatás a kedvenc hobbim, szívesen lennék egy könyvtárba, egyedül. Remélem, hogy majd megismerek egy srácot\egy normális csajt aki kihúz majd a komfortzónámból, addig ez van, nem Örülök de nem is vagyok boldogtalan. Utálom a pörgést, a középpontot viszont az embereket szeretem megfigyelni, de nem akarok a történések része lenni.INFP(személyiségteszt ami szerintem jó) vagyok. L/16
2016. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
A telefontol én is félek , ki tudja milyen pénzt akarnak épp behajtani :D
2016. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen
2016. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tollbogre ***** válasza:
szerintem is
2016. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! Szerintem van rá esély. Úgy gondolom, hogy ez nem baj. Te döntessz az életed felől és ahogyan végig olvastam semmi kivetni való ebben. Számomra is ugyan ez az álom csak én imádok dolgozni, és e miatt nem zavarnak a települések. Egy passzív házzal jól meglennék.
2016. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!