Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Munkanélküli, alkoholista,...

Es_tut_weh kérdése:

Munkanélküli, alkoholista, depressziós huszonéves férfi vagyok, úgy érzem már nincs kiút, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Rövid életutam :


16 éves korom óta iszom, 2 egyetemről kivágtak, több száz nő utasított el (ronda férfi is vagyok bónuszba)


Bő 2 évet dolgoztam egy gyorsétteremben, de onnan is kivágtak.


25 éves vagyok, 1,5 éve arról szól az életem hogy felkelek és leiszom magam. Elvegyítem a keserűséget egy pohár fröccsel.


Egyre gyakrabban vannak öngyilkossági gondolataim is...mélyweben fegyvereket böngészek, azon gondolkodom hogy rendelek egyet, aztán bumm.


Úgy érzem nem tudok kimászni ebből a pöcegödörből....


MI lesz velem? Ennyi volt, nekem meszeltek? 30 előtt beadom a kulcsot?


2016. aug. 12. 13:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
17%
Rajtad csak egy lány segíthetne. Ismerkedj.
2016. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 MZ.per.X ***** válasza:
41%

Egy lány persze...kérdés hogy ki az a lány aki egy munkanélküli, alkoholista, depressziós, ronda, céltalan emberre vágyik.


Fordítva nézve meg jobb is ha egy ilyen ember egyedül marad, és nem másnak kell szenvednie a hülyeségei miatt.

2016. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 MZ.per.X ***** válasza:
0%

Mondjuk valahol érdekes, hogy ma reggel 9-kor még boldog kiegyensúlyozott férfi voltál.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__8..

2016. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
küldj képet
2016. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
22%

A kérdező hobbija a panaszkodás élvezi minden percét.



Miért kellene bármit is tennie még ezenkívül.

2016. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyúrni,úgy simán csajozol majd.Lehet hogy a hobbid lesz,és akarsz majd élni.Először magadat kell rendbe tegyed,így nem kellesz senkinek.Menj külföldre dolgozni,ha beszélsz nyelveket...Igyekezz,mielött utcára kerülsz..
2016. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Barnabas48 válasza:
Figyelj hagyd abba az ivást add el az üvegeket lesz majd akkor pénzed és munkád is lehet. Szóval inkább hagyd abba az ivást. Rossz útra térít.
2016. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Barnabas48 válasza:
Kezdj el együnk napi 50 fekvőtámasz fuss sokat add el az üvegjeidet abból lesz pénzed is lehet majd munkád is és hagyd abba az ivást. Majd akkor lesz majd csajod.
2016. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdeznem melyik az a két egyetem ahonnan kivágtak? Egyáltalán miért jutott eszedbe, hogy diplomát szerezz, ha ennyire depressziós vagy és 16 éves korod óta iszol. Inkább tanulj ki egy szakmát+németet és indulj neki a nagyvilágnak Ausztriába vagy No.-ba. Az italt meg tedd félre, tudom könnyű ezt mondani, de anélkül semmi nem fog sikerülni. Először is pszichológus, majd a függőséged enyhítése, aztán lehet új életet kezdeni.
2016. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! Hány cm magas vagy? Ha 175 fölött vagy van esélyed a boldogságra. Netán 180cm vagy, így tuti ki tudsz lábalni.


De, ha 160-165cm vagy a kudarc az életben leterít hidd el!

2017. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!