Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van itt ennyi ember,...

Miért van itt ennyi ember, aki azt hiszi, hogy csak a gazgad adoniszok kapnak nőt?

Figyelt kérdés
Itt és a szexualitás kategóriában is rengeteg ilyen megkeseredett ember van. Pár kérdéssel ez alatt is van egy, aki minden héten több kérdést is kiír, hogy miért csak a pénzes pasiknak van nője. A valóságban is ennyi ilyen ember van, vagy csak ez az oldal vonza őket?
2016. aug. 12. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiány

"nem az én hibám" kis körítéssel

Filmekben, sorozatokban kb csak ez van


Abban viszont van igazság, hogy a szép gazdagoknak általában van párjuk

2016. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A valóságban is sok van. Én a "magas pasik minden nőt megkapnak"-on vagyok kiakadva, 190 centi vagyok és sosem volt barátnőm. Én sem értettem amúgy hogy mégis milyen emberek írogatnak ilyeneket, de aztán az egyik a kérdése mellé kiírta hogy van youtube csatornája és épp liveol, felmentem rá, és egy ilyen tipikus, festék nélküli meszelt, félig beomlott falú ház, benne egy 30 év körüli, 40 kilós, 3 fogú emberke, aki ott sírt hogy nincs barátnője miközben GTA-zott. Szerintem amúgy ők is tudják, hogy nem igaz amit állítanak, szerintem tudatosan próbálnak meg hazudni maguknak, mert fájó lenne beismerni, hogy mind bunkó, ápolatlan, a megjelenésére/modorára abszolút nem adó személy, ezért inkább szidják a gazdag adoniszokat.
2016. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Ez hülyeség így ebben a formában. Mondjuk úgy az említett adonisz típus kedvére válogathat,kimazsolázhatja a legjobbakat ,a többinek meg jut ami marad. Ha azokkal nem éri be és nyavalyog, az már az ő baja.
2016. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

nyilván nagyságrendekkel más az esélye egy kisportolt, gazdag adonisnak, de azért a sors kiszámíthatatlan. egy biztos: a siránkozás csak még jobban elijeszt mindenkit.

képzelj el egy helyzetet: egy félig részeg házibulin vajon egy 150 kilós, elhanyagolt, visszahúzódó, introvertált fiúnak vagy egy gyurta dani-féle srácnak fog minden csaj azonnal térdelni? nekem van egy tippem...

2016. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Mindig más a hibás, ő sose, ő mindent megtett.


Valóságban azt látom, hogy még legcsúnyább férfinak vagy nőnek is van párja.

2016. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Én sem értem.


Már rég nem a pénz számít, hanem a külső. A nők tudnak pénzt keresni maguknak. A külső és a szociális státusz a lényeg. Legyél helyes, és ne legyél magányos, visszahúzódó. A kettő erősen összefügg, mivel általában nem az lesz visszahúzódó, aki helyes és általános iskola óta lányok körnéykezik meg.

2016. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Persze hogy tudnak pénzt keresni a nők is ,de mennyivel egyszerűbb beleülni a készbe,mint napi 8-12 órát rohadni a melóban.
2016. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
A nők alapjában véve egy férfi mellett a biztonságérzetet keresik. Az igazi nőknek nem tetszik a gazdag adonisz mert vagy túl nőies lett az idők során, vagy túl testbálvány imádó és csak a kinézetre ad, a valódi férfi mivolta eltűnik, hiszen nem kell fát vágjon, tüzet rakjon, vadásszon, megjavítson valamit, házimunkában segítsen mivel van más aki ezt megcsinálja. A gazdag adoniszoknak kb. ugyanolyan párjuk is van mint ők. Akik nem hozzák vissza az igazi nőt a szerepeivel együtt, csak a látszat a fontos. A normális emberek egymásra találnak és meglátják egymás értékeit. Én annaka híva vagyok, hogy a nő legyen nő a szerepeivel együtt és a férfi is. Ezek az igazi kapcsolatok. No meg persze szerintem a legfontosabb hogy milyen kisugárzása van az embernek. Itt dől el minden, hisz mindegy mennyire tökéletlen (minden ember tökéletlen még a legszebbek vagy okosabbak is) az hogy hogyan viselkedik, beszél és áll hozzá a dolgokhoz befolyásolja a környezetét. Legyünk korrektek amennyire csak lehetséges, és olyan társaságot kell keresni ahol megbecsülnek.
2016. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én aszondom ez nagyon egyedi kérdés, nem lehet általános szabályokat mondani.
2016. aug. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!