Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit válaszoltok ha megkérdezik...

Mit válaszoltok ha megkérdezik miért vagytok egyedül?

Figyelt kérdés

A.Mi közöd hozzá?

B.Nemrég ért véget egy komoly kapcsolatom,most magányra vágyom.

C.Még keresem a megfelelő embert.

D.Nincs szükségem senkire,jól megvagyok egyedül is.

E.Ha tudnám az okot nem lennék egyedül.

F.Sokat csalódtam,nehezen bízom meg valakiben újra.

G.Nézz rám,ocsmány vagyok.

H.Szívesebben foglalkozom a háziállataimmal.

I.Na de most komolyan mi közöd hozzá?!



Folytathatjátok az egyéb variácókat,én már a legtöbbet bejátszottam,habár tényleg a legkézenfekvőbb a "mi közöd hozzá"..csak ezzel azért mégsem pattinthaton le Marika nénit akit 100 éve ismer a család.(és nyilván pont rá nem tartozik leginkább:D) 22/L


2016. aug. 22. 17:40
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
#20 az miben más, mint az A? :)
2016. aug. 22. 19:07
 22/39 anonim ***** válasza:

K. Miért ne?


További variációk:

- És párkapcsolattal hogy állsz?

- Kutyám van.

(És közben minimum úgy nézek az illetőre, mintha azt kérdezte volna, hogy nedves-e a víz.)


- És nem szeretnél már párkapcsolatot?

- Ne ijesztgess!


- De... de miért nem?

- Pont annyi szükségem van pasira, mint halnak a biciklire.


Marika néninek, akit a család 100 éve ismer: Köszönöm szépen, én így jól érzem magam (kedvesen, mosolygósan).

2016. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Aki ezt tőlem meg meri kérdezni, annak őszintén szoktam felelni (általában lerí rólam, hogy nem válaszolok indiszkrét kérdésekre), és akkor azt, hogy "ha nem muszáj, nem szabadítom rá magam egyetlen férfira sem".
2016. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

#22 :DDDD ezeket észben tartom.

lesz mit mondanom Marika néninek. aki amúgy lehet,hogy Ilonka vagy Bözsi.rejtély.

2016. aug. 22. 19:21
 25/39 anonim ***** válasza:
Mert nincs barátom. Sosem értettem, miért kell ezt megindokolni. Szerintem az az alapállás, hogy az embernek nincs párja, és aztán utána lehet valakivel összejönni. Olyan, mintha nem azt kérdezném valakitől, miért meztelen, hanem hogy miért van rajta ruha.
2016. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ismer az illető, tudja, hoyg nem szeretek ilyenekről bezsélni, kicsit prűd vagyok. Visszakérdeznék: szerinted van abban logika, hogy engem ismerve ezt így megkérdezed?
2016. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

"Nem bírom az embereket."


Ez a válasz azért jó, mert nem csak indokot ad, de a kérdező agára is veszi, és rájön, hogy őt se bírom.

2016. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
imádom ezeket a válaszokat:D
2016. aug. 22. 19:35
 29/39 anonim ***** válasza:
C
2016. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy senki sem mondta a C-t rajtam kívül Pedig nyilván az a baj, hogy az emberek nem találták meg a megfelelő párjukat.


Aki tudja, hogy nincs párom, az valószínű már közelebbről ismer, ezért az "A" és az "I" kihúzva, mert nekik tisztességes hangnemben fogok válaszolni (amennyiben ők is úgy kérdeztek).


Nem tartom magam csúnyának, háziállatom nincsen, eddigi kapcsolatom még nem volt, épp ezért még nem csalódtam, és az okát meg tudom az egyedüllétemnek. Tehát nyilván marad a "C" az egyetlen megfelelő válaszlehetőségnek.

2016. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!