Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azt mondta, hogy azért nincs...

Azt mondta, hogy azért nincs senkim, mert keveset facebookozok?! 18/L

Figyelt kérdés
Tehát van egy pasi, tegnap este beszélgettünk egy kicsit.Ma írta, hogy írhatnék, hogy mikor vagyok fent körülbelül, mert így elég körülményes beszélgetni. Nálam ezt sosem lehet tudni, írtam is. Mondtam, hogy sokan mondták már, barátnők is, de mindenki elfogadta, hogy nem lógok fent állandóan.Utálom nézni a sok képmutatást. Nincs mobilnetem, nem vagyok rögtön elérhető, de azért nap elején és nap végén fel szoktam nézni. Erre ő azt írta, hogy ne csodálkozz, hogy nincsen senkid. Most komolyan kínomban már csak röhögök. Annyit írtam vissza, hogy én nem itt élem az életemet. Még kéne valami frappánsat írni, úgy érzem
2016. aug. 29. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Tanácsold neki, hogy ő a jövendőbelije kezét is faszbúkon keresztül kérje meg! :D


Amúgy nekem nincs facebookom, na erre mit lépne a csávó? ;)

2016. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Ez elég vicces, de az ilyen felszínes emberekkel jobb nem törődni. Ha valaki komolyan érdeklődik irántad akár napokat is fog várni a válaszért és nem oltani.

Kérdezd meg az 1500 ismerősből hánnyal találkozott élőben idén? :)

2016. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ennyire csóró, hogy képtelen felhívni, vagy mi?
2016. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az ilyen inkább ne is hívjon.
2016. aug. 29. 15:10
 5/15 A kérdező kommentje:

A legjobb, hogy még el is köszönt, hogy: szia

Én ilyet még nem láttam.

2016. aug. 29. 15:11
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Hogy gyakorlati tanácsot is kapj, ne csak talpnyalást: számodra jó lehet valami csetprogram. Pl. Skype, vagy - bár ahhoz telefon kellene - Messenger, ami Facebook nélkül is megy, de ők Facebookoznak, te meg anélkül megkapod, hogy belépnél. És akkor nem látod azt, ami zavar.
2016. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért, mi történik, ha nem kapja meg AZONNAL a fontos üzikéket?
2016. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Előző, szerintem az a férfi jobban ki tud bontakozni online kommunikációban, pl chat, és erre gondolhatott.
2016. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak facebookja sincs, komolyan nem értem az embereket.:'D
2016. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Informatikus vagyok, legutóbbi barátnőmet Facebookon ismertem meg, de ezzel együtt is azt mondom, hogy ez a pasas egy élettelen lúzer. Azért kíváncsi lennék, mit mondana, ha meg kéne magyaráznia az állítását.

Egyébként két eset lehetséges. Vagy egy olyan pasast fogtál ki, aki kb elvárja, hogy úgy ugrálj, ahogy ő fütyül, és zokon veszi, ha nem ugrasz azonnal, csak ezt így mégsem vallhatta be, ezért csak erre a jó béna visszacsapásra futotta tőle.

Vagy tényleg ennyire élettelen, aki szerint a Facebookon kívül nincs élet.


Mellesleg: szerintem jobban jártál, hogy még most megszabadultál ettől a marhától.

2016. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!