Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azt mondta, hogy azért nincs...

Azt mondta, hogy azért nincs senkim, mert keveset facebookozok?! 18/L

Figyelt kérdés
Tehát van egy pasi, tegnap este beszélgettünk egy kicsit.Ma írta, hogy írhatnék, hogy mikor vagyok fent körülbelül, mert így elég körülményes beszélgetni. Nálam ezt sosem lehet tudni, írtam is. Mondtam, hogy sokan mondták már, barátnők is, de mindenki elfogadta, hogy nem lógok fent állandóan.Utálom nézni a sok képmutatást. Nincs mobilnetem, nem vagyok rögtön elérhető, de azért nap elején és nap végén fel szoktam nézni. Erre ő azt írta, hogy ne csodálkozz, hogy nincsen senkid. Most komolyan kínomban már csak röhögök. Annyit írtam vissza, hogy én nem itt élem az életemet. Még kéne valami frappánsat írni, úgy érzem
2016. aug. 29. 14:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan van ilyen a mai tizenéves generációnál, aki nem ott lóf fent? Van Isten. De jó ezt tudni, mondjuk én férfi vagyok és húszas éveim végefelé járok, de ugyanezt gondolom, mint te. Eleve nem is ismerkedem olyan nővel, aki ilyen virtualitás mániás, mint Fb, Instagram, Twitter, tumblr és társai. Meg ez az új agymosási őrület, ami ma is megy: Pokemon Go. Ha érdekel róla egy szakszerű elemzés, linkelhetek majd ide később, a sok agymosott ember miatt egyelőre nem tenném, mert hülyeségnek tartanák.

El ne hidd, amit mondott, köze sincs annak ahhoz, hogy miért nincs partnered.

2016. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Előző, mit csinálnak magyarok tumblr-ön?
2016. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Jaaj nekem is mondták már, hogy ha többet járnék facebookra biztos lenne valakim. Én meg erre mondtam, hogy nem facebookon fogok ismerkedni. Engem nem tud egyszerűen érdekelni ez az oldal, és ha valaki nem tudja elfogadni, hogy nem szeretem, hát így járt. Hagyd figyelmen kívül az ilyen véleményeket egész nyugodtan. Milyen érdekes, hogy a szüleink és a nagyszüleink is megtalálták a párjukat, és még csak facebook se kellett hozzá...
2016. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

" Milyen érdekes, hogy a szüleink és a nagyszüleink is megtalálták a párjukat, és még csak facebook se kellett hozzá..."


Mivel ma sokkal modernebb a technika világa (pl internet, FB), élőben nehezebb egymásra találni. Annak idején, amikor nem volt internet, sokkal inkább éltek közösségi életet élőben az emberek, így könnyebb volt élőben párt találni.


Gondold végig, kérlek, a körülményeket. A két világ nem ugyanaz. Ha ma belépsz egy osztályterembe, vagy egy pályaudvarra, a fiatalok / felnőttek több, mint fele (háromnegyede) mobilt tapicskol. Ami érthető részben, de megnehezíti az élő ismerkedést.

2016. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hagyd rá az emberekre ezeket. Simán egymásba botolhattok ugyanúgy a neten is, mint a való életben is.
2020. márc. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!