Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezt váltotta ki belőlem a magány?

Ezt váltotta ki belőlem a magány?

Figyelt kérdés

Még nem volt soha barátnőm, 24 éves létemre.

A gimi alatt azzal nyugtattam magam, hogy majd az egyetemen. Az egyetemen azzal, hogy ha sokat fogok keresni, úgyis lesz valakim. Most már dolgozok, és úgy vagyok vele, hogy már egyedül fogok meghalni.

Hiába dolgozom, hiába keresek sokat, hiába edzem, hiába van saját egzisztenciám, nem segít semmi. A belsőm sem szörnyű, tudok humoros is lenni, ezen felül alapból kedves, figyelmes, tisztelettudó vagyok. A kinézetemmel sincs probléma a barátaim szerint. Azonban annyira önbizalomhiányos/parázós vagyok, hogy az hihetetlen. A munkahelyen is az első hetekben pár női kolléga beszélgetést kezdeményezett velem. Persze azonnal lefagytam, jött a szokásos szűkszavú válaszolgatás, így eléggé könnyen elüldöztem magamtól Őket. Sajnos élőben nehezen nyílok meg, és csak azokkal tudok önfeledten beszélgetni, akiket már ismerek egy jó ideje.

Neten keresztül minden könnyű.

Lehet ezen segíteni valahogy? Mert szeretnék egy kapcsolatot, de nem hiszem, hogy van olyan nő aki elfogadná, hogy nehezen nyílok meg az elején.

Vagy már adhatom fel a rendelést öregkoromra az 50 macska miatt?


24/F



2016. aug. 30. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Keresel hobbit, eljársz mindenhova ami érdeklődési körödnek megfelel.

Ha rágörcsölsz a témára meg olyanokat gondolsz, hogy majd ha jól keresel akkor lesz valakid, előfordulhat: olyat fogsz bevonzani aki a pénzedért lesz veled.


Nekem sem volt soha barátnőm még.

36F

2016. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Van hobbim, azonban az nem kifejezetten társaság függő.

Eljárkálással is szintén probléma van, hiszen hiába megyek, nem tudok érdemben kommunikálni egy nővel kapcsolatteremtés céljából, élőben.

A bevonzásról is hallottam már, de nemhogy egy pénzéhes lányt, de semmilyet sem sikerül bevonzani :D


Remélem sikerül neked is majd megtalálnod az igazit!

2016. aug. 30. 16:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Le kellene küzdened ezt a dolgot, ne parázz ha nőkkel vagy, vegyél bátorságot, mosolyogj, kérdezgess és ellazulsz. Amúgy nekem se megy a csajozás, nem a félénkség miatt, hanem mert unalmas vagyok, és nem vmi vonzó külsejű.
2016. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3 köszi! :) Tudom, hogy lekéne küzdeni, de sajnos nem megy. Egyszerűen nem tudok megnyílni azonnal, időre van hozzá szükségem.

A külsőmmel nincs probléma amióta edzek, és egészségesen táplálkozom(tudom ajánlani!), a belsőmmel is csak addig, amíg meg nem ismerem a lányt komolyabban.

2016. aug. 30. 20:20
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is egészségesen eszek, de alapjában vékony alkatú vagyok, hiába gyúrnék, nem az a típus vagyok aki ettől izmosodna.

Manapság meg nehéz így csajozni, látom, hogy már ha egy srác erősebb, magasabb, nem vmi jó képű, előnybe van, mint én a sovány alkatommal, átlagos kinézettel.

2016. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor ideje tömegelni! :) Meglehet oldani. :)
2016. aug. 30. 20:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha a neten könnyebb,akkor próbálkozz társkereső oldalakon ismerkedni.

Ott levélben vagy chaten egy idő után felkészítheted a lányt a félénkségeddel kapcsolatosan.

Így már a találkozáskor sem fogsz talán annyira izgulni.

F45+

2016. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

# Köszi 7-es! :) Próbálkoztam már vele régebben, akkor két lánnyal leveleztem. Mindkettő azt mondta, hogy megérti.

Az egyikkel találkoztunk is, és tényleg jobb volt, mint ha ismeretlenül kezdtük volna. Azonban mégsem bírta két randinál tovább. Közölte, hogy Ő egy normális pasit akar, akinek nincs belső problémája.

El is vette rendesen a kedvemet. Azóta fel sem néztem olyan oldalakra.

Lehet ideje lenne újra megpróbálni! :)

2016. aug. 30. 21:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Óh hát én hosszú évek óta keresgélek váltakozó sikerrel.

Nekem is gondok vannak az önértékelésemmel.Így sejtem miről van szó.

Ne add fel!Hidd el vannak még Nők akiknek a belsőd is számít és a gátlásaiddal együtt el tudnak fogadni.

Csak meg kell találni őket:)

7-es

2016. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Régebb én is így voltam, igen-nem-ennyi. fogalmam nincs mit csináltam, de megváltozott. ha akarsz beszélgetni szólj.
2016. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!