Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magány már betegségbe üldözött?

A magány már betegségbe üldözött?

Figyelt kérdés
9.osztályba kezdődött. középsulim 30km-re volt tőlem, az ottani haverok csak délelőtt voltak haverok. akik itt voltak budapesten, elköltöztek, drogoztak stb. kb 3 éve nincs egy társaság, semmi ilyesmi. nem találom a megfelelő réteget a társadalomban.a lényeg hogy az idő múlttával ott tartok hogy itthonról elakarok menni akár a boltba,vagy koncertre vagy ilyesmi, egyből rámjön a gyomorideg és a hasmenés és onnantól a programnak off. ennyire megutáltam volna az embereket?... 4 éve van barátnőm, nem szexuális meg ilyesmi gondjaim vannak. csak nincs egy társaság ahol el lehetne baromkodni. velencei tó vagy valami. van autóm, munkám, motorom, és motoros társaságot sem találok a 20 éveiben járók között, de nekem nincs iphoneom és ezért már selejt vagyok. igaz hogy az egyéb dolgaim amiket értelmesnek tartok. az sokkal többet ér anyagilag. de más társaságban nem. egyszerűen amikor nem a barátnőmmel vagyok, egyedül érzem magam a világban. 20/F

2016. szept. 2. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre szokták azt mondani, hogy az ember nem tudja értékelni amije van.
2016. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Komplexusos vagy, előítéletes és enyhén hipochonder. Én emiatt nem barátkoznék veled. Amúgy a homlokodra van tetoválva, hogy milyen telód van, vagy honnan tudod, hogy emiatt nem bírnak?
2016. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet h előítéletes vagyok. régen, tegyük fel 15éve. a fiatalok elszórakoztak,sétáltak,bmx-eztek,vizibicikliztek stb. most hol találsz embert? facebook,RiO,szórakozóhely, 1től 1ig drogoznak, bemegyek és megsem szólalok már 3 betépett csaj körülöttem. régen egy rossz simsonnal is kijött valaki baromkodni... most?. áh megyek GOA-t hallgatni a rióba. másnap pedig hallgatom hogy ú de szétcsaptuk magunkat, meg szétszedtük a riot stb. :D vicc ez a mai társadalom. senkiházi 12 éves lányok már többet fogtak mint kilincset. ezért nincs egy normális társaság. 2 opció van. vagy bekerülsz a malomkerékbe, vagy itthon ülsz a 4fal között és gondolkozol hogy hol rontottad el. :D
2016. szept. 4. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!