Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rosszul jarok, ha egyedul...

Rosszul jarok, ha egyedul maradok? 30/F

Figyelt kérdés
Nincs csaladom, egyedul vagyok. Es majd szeretnek, de toketlen vagyok hozza. Ra fogok faragni, ha egyedul maradok?

2016. szept. 6. 11:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

igaza van a #20asnak is

a csaladban csomo penzt es idot pocsekolsz a nyavalyas kolykokre,akik ven korodban csak bedugnak az otthonba,es elvezik amiert gurcoltel egesz eletedben

2018. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Micur34 ***** válasza:

Picit régi kérdés de hátha olvasod még :)

A párválasztást jol meg kell gondolni, mert egy kapcsolat mérgező is lehet.

Olyan társat keress aki ha padlón vagy felsegít. Ha összevesztek nem fontosabb a saját gőgje, nyit feléd.

Érzed a pillantásából, hogy odavan érted, aki keres, aggódik érted ha odavagy valahol évek után is.

Ha haragszik akkor is szeret, nem rug beléd olyan dolgokkal amikkel tudja hogy mégjobban padlóra kerülsz.

Akinek az életében max a 2. helyen szerepelsz (első lehet a hobbi)

Kimered mondani a véleményed nem büntet érte mégha az agyára mész akkor sem.


Sokmindenen keresztül mentem a barátommal, sokmindenben hibáztam amit beláttam próbálok javítani de már veszett fejsze nyele. :(


Sok sikert :)

2018. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Utolsó, ez nagyon úgy hangzott mint egy segélykiálltás egy feneketlen szakadékba. Ha úgy érzed, hogy a barátod már nem teszi meg ezeket a dolgokat akkor miért vagy vele?Csak példák a kérdéseidből: ha nem segít fel ha padlón vagy... Milyen társ az ilyen ha nem teszi meg?Ha haragszik beléd rug? (Taps) Na meg ez.. bosszu.. a társadon.... gratulálok. Rájöttél hogy rosszul láttál dolgokat és próbálsz javítani, ő társad ebben? segít? Te tipikusan az az ember vagy aki az érzelmi biztonságra vágyik, és a társad ezt csúnyán ki is használja.Pedig az ilyen csajokból(nevedből következtettem a nemedre) válik a legjobb családanya( csak vigyázni kellene rád), nem a sok plázakirakatból aki már a körömlakkot nem is tudja hova kenni magán. Nem ismerlek, de ezekből amiket felhoztál, Te soha nem leszel az első az életében, sőt állítom neked, hogy ha a cuccai között szétnézel találsz a volt barátnőktől levelet, képet stb.. Mondom nem ismerlek se a barátod azt se tudom milyen idős a kapcsolat,ha sértő amit írok elnézést de gondold át a kapcsolatod.Szinte biztos vagyok benne, hogy rosszul van ha látja hogy te keresed telefonon. Ott csap be és csal meg ahol nem szégyel. A kérdezőnek meg csak annyit hogy van egy két jó komment amiből megkapod a választ.
2018. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

csak anyni utolsónak, hogy miért kéne kidobni a volt barátnő leveleit, képeit. része volt az ember életének.

én nő vagyok, a volt barátaim nem érdekelnek már férfiként, de akkor is megvannak még a közös képek meg az emailjeiket sem töröltem ki, sőt egy-két tárgyi emlék is megvan. párévente még hallok is róluk. Pedig rájuk aztán tényleg nem kell féltékenynek lenni.

2018. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Micur34 ***** válasza:

23! Ne beszélj így a páromról ne nézd le, jol írtad nem ismered! Szeretem a Párom, Ő alapjáratban, nagyon jó ember, Jó családapa, és jó társ is! A kérdésre nem éppen akkor válaszoltam amikor jó paszban voltam. Tény vannak problémák a kapcsolatban.


Elrontottam régen sokmindent (11 éve vagyunk együtt), nem figyeltem rá, nem figyeltem arra, hogy mit szeretne, nem törődtem vele, az érzéseivel,pedig ő mindent megtett, de nem azért tettem ezt mert nem szeretem hanem mert otthon a szüleimnél is gondok voltak és szerettem volna megoldani ezért oda konncentráltam nem pedig arra, hogy éljem építsem az életem Vele. Most ezt szenvedi meg a kapcsolatunk, és ezt szeretném helyre hozni valahogy ha ő is partner lenne benne.


Néha elbizonytalanodok kettőnkben, mert nem tudom, hogy komolyan akar e vagy csak beletörődött dolgokba. Olvastam egy könyvet (nem írok se címet se szerzőt) a párkapcsolatokról ami inkább a szerző részéről egy vezeklés, mintsem segítség az olvasónak de egy dologban igaza van. A Hűség és a kitartás a másik mellett döntés kérdése. Na itt a gond, nem tudom legmélyen, hogy ő ezt eldöntötte e.


Abban igazad van 23 hogy fontos az érzelmi biztonság számomra. Nekem fontos hogy szeressen az aki velem van. Az kevésbé fontos, hogy a vajaskenyérre jut e kavjár vagy csak a vaj van rajta! Van mit enni kész pont.


Utolsó, én tisztába vagyok vele, hogy az exről vannak képei nála, mert anno előttem tette fel, vagy a gépére vagy a pendrájvjára már nem tudom rég volt. Nem mondom hogy hu de jól esett hogy megtartotta őket de most mit csináljak. Én azt vallom hogy exnek nincs helye a jelenben. Mondjuk nekem is megvannak a fotók az exről és csak azért nem dobáltam ki őket mert a régi családi albumba vannak a képek és édesanyám halála óta én nem nyitottam ki azokat a képeket és csak ezért nincs szelektálva a dolog. Magammal nem hoztam a közös otthonba semmi ilyesmit.A tárgyakat is mind elajándékoztam.

2018. júl. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Nem tudom, hogy miért véded. Párod rendben van. A leírtak alapján, hidd el soha nem leszel neki fontos.
2018. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Micur34 ***** válasza:
Azt hiszem ezzel tisztában, vagyok csak elfogadni nehéz. Szerettem volna olyan társat aki viszont szeret. Tudom hogy mélyen legszívesebben meg sem ismert volna :( Nehéz így a napokat cipelni a vállamon féltékenységmentesen( ami sajnos nem megy), és közben szereted Őt.
2018. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!