Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem érzed úgy, hogy csak egy...

Nem érzed úgy, hogy csak egy vagy a sok milliárd felesleges ember közül?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 09:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem, én különlegesnek érzem magam, semmiképp nem feleslegesnek. Persze nem nagyképűségből mondom. Mindenki különleges a maga nemében, senki sem felesleges, kivéve, ha semmit sem csinál.
2016. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szerintem viszont szinte mindenki felesleges. A múlt századból is jó, ha fel tudnék sorolni tíz embert, aki nem hiába élt, és ezek is mind művészek lennének...
2016. szept. 8. 18:52
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem, én azon merengtem el hogy vajon mi lesz a bolygónkkal, ha én nem élek majd. :) Na nem azért, mert marha fontos ember vagyok, hanem mert elképzelhetetlen, hogy ÉN ne legyek.
2016. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha az a tíz ember nem hiába élt, akkor a többi pármilliárd sem. Ha csak ők éltek volna, ki értékelte volna a munkásságukat?

Nyilván nem állna meg a föld, ha te most eltűnnél a föld színéről, de mindenki fontos valakinek és ha boldog vagy, vagy valakit boldoggá teszel, akkor már rögtön nem vagy felesleges.

2016. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem. Rendkívül egyedinek érzem magam. Egyrészt különös, de szép arcom van. Sokszor rácsodálkozok, ha "na, én még ilyen arcú emberrel nem találkoztam, mint én". A viselkedésem is különbözik a többiekétől. Persze nem rossz értelemben, mert nagyon rendes vagyok. Életcéljaim is vannak, valami olyat szeretnék tenni, ami az emberiséget szolgálja, esetleg az egész világ emlékezzen rám, hogy mit fedeztem/találtam föl, stb. Senki sem felesleges ezen a világon. Kivéve a rossz emberek. Azok feleslegesek. Egy rendes, jószívű ember is lehet okos, ravasz (jó értelemben), és talpraesett, és egy gonosz ember is lehet rendkívül buta (általában azok is).
2016. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%

# 14 Szép propaganda duma...

Mond ezt annak, aki szó szerint tök egyedül van, és egyetlen dolog van az életébe a munkahely, de még ott is utálják... Vagy mondjuk 1 hajléktalan...

Biztos örülni fognak neked, de lehet csak kieresztik a beled, a f&szságaid miatt. Mi ez nők lapja?...

2016. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy értéktelen az, aki annak érzi magát. De ha lenne önbecsülése, akkor már rögtön értékesnek érezné magát. Aki ilyen negatív, annak nem csoda, hogy semmi önbecsülése nincsen. Én nem tettem semmi olyat, ami annyira előre vitte volna az emberiséget, nincsen ilyen alkotásom, nem találtam fel semmit. Mégis boldog vagyok és értékesnek érzem magam. Mindenkiben van érték, de ha egy ember semmibe sem nézi magát, miért is várná el, hogy más észrevegye az értékeit?
2016. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Nem mondom, hogy kiváltképp hasznos tagja vagyok a társadalomnak, de nem is érzem magam feleslegesnek. Istenfélő vagyok, ezért sokat segít a következő Bibliavers, amikor lehangolt vagyok, és az értéktelenség érzése van bennem.

1 Péter 5:7: "Miközben minden aggodalmatokat őrá (Istenre) vetitek, mert ő törődik veletek.

Ha Isten személy szerint törődik velem egyáltalán nem vagyok felesleges. Ezért már megéri élni :)

2016. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Istenfélő?
2016. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

# 18 Hát ezért aztán meg... Nem is értem én hülye, hogy miért nem gondoltam még erre, hogy őnagysága aki ilyen szép embereket teremtett, és a Földje ilyen csodálatosan működik szeret engem.

Úgy szeret, mint a szülei az árva gyereket. Én is ugyanúgy szeretem őt :D

2016. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!