Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem kellek egy nőnek sem?

Róbert dávid kérdése:

Miért nem kellek egy nőnek sem?

Figyelt kérdés
Már bele bolondulok , vagy csak barátok akarnak velem lenni vagy pedig egyáltalán semmi,probálok tenni érte eljárok itthonról helyekre mekvárt liget , margit sziget még a kutyámat is magammal viszem állitólag úgy be lehet csajozni de nekem semmi nem jön össze, egy vesztesnek érzem magamat. nem akarom itt lejáratni magamat de hátha vannak itt még olyan emberek akik hasonló cípőben járnak mint én.az utcán mindig nézem azt a sok embert akiknek van párkapcsolatuk hogy milyen jó nekik én meg még mindig itt szenvedek. volt 1 "párkapcsolatom" eddig márha azt annak lehetne nevezni 1,5 hétig tartott összesen , azért mert nem jártam el vele mindig helyekre szakított velem,mert én egy kicsit zárkozott tipus vagyok 25/F
2016. szept. 9. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedj neten is. Nem találtad még meg a megfelelő embert ennyi az egész.
2016. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kérdést mintha csak én írtam volna. Nekem is csak egy kapcsolatom volt, 19 napig tartott. Szintén zárkózott vagyok én is, de ez nem azt jelenti, hogy barátságtalan lennék vagy aszociális. Sajnos ez olyan dolog, hogy a nők MINDIG az überszociális emberkéket választják, mi csendesek meg mehetünk a levesbe. Egy dolgot leht ezzel tenni: beletörődni.
2016. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Egy dolgot leht ezzel tenni: beletörődni."

Így van és türelmesen várni és nyitott lenni. Vannak normális nők és hasonlóan zárkózottak is, meg lesz az igazi előbb utóbb és tudni kell más szépségét is látni az életnek még akkor is ha ez tényleg egy hatalmas hiány lehet.

2016. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Nos, valószínűleg több okból kifolyólag kerültél ilyen helyzetbe.


1. Ha lány barátaid vannak, az kész főnyeremény. A női gondolkodásban ugyanis azok a férfiak előnyben vannak, akik női társaságban vannak, mert abból indulnak ki, hogy ha más csajok is velük vannak, akkor biztos nem lehet rossz fej. Ha besétálsz egy helyre az oldaladon két nővel, valószínűleg egyszerűbb lesz az ismerkedés.


2. Vannak olyan pasik, akik nőcsábásznak születtek, nekik alapvetően nem okoz gondot az ismerkedés. A leírásodból te nem ilyen vagy, ezért neked gyakorolnod kellene. Mennyi nőt szoktál hetente megszólítani? Most nem viccelek, komolyan kérdezem. Ha nincs tapasztalatod a nőkkel, akkor mégis hogy akarsz olyan nőt szerezni, aki tetszik? Azt várod, hogy odasétál hozzád majd egy, és azt mondja, hogy a csajod akar lenni? Erre nagyon kevés az esély, szinte semmi. Neked kell megszólítani őket, baráti társaságban, diszkóban, konditeremben, utcán, vagy ahol neked kellemes. Ne foglalkozz semmivel, csak gyűjts tapasztalatokat, egy idő után egyszerűbb lesz.


3. Hagyd abba az önsajnáltatást. De tényleg! Az az igazság, ha odamész egy nőhöz, ő rögtön tudja, miféle fickó vagy, mert kisugárzik. Valószínűleg ez az, ami taszítja a nőket, hogy túlságosan negatív vagy. Ezen fogsz tudni változtatni ha gyakorolsz, mert megszokottá válik majd az, hogy nőkkel beszélsz. Amíg azonban csak siránkozol, nem fogsz olyan eredményeket elérni, amilyet szeretnél.


Ajánlott olvasmányok:


Anthony Robbins: Egy barát üzenete:


[link]


Zsedényi Csaba: Kulcs a nőkhöz:


[link]


Olvasd el ezeket könyveket, mert utánuk sokkal tisztábban fogsz látni több mindennel kapcsolatban is.


- Light -

2016. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
"egy vesztesnek érzem magamat" - Itt kezdődik a probléma. Először önmagadban kell sok dolgot letisztázni. Meg kéne békélned magaddal. Önbizalmat építeni. Tanuld meg szeretni magad. Utána már érett leszel egy párkapcsolatra is. Csak az érett meg egy párkapcsolatra, aki békében van önmagával és szereti is önmagát (és nem az EGÓJÁT - nagy különbség!).
2016. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ha besétálsz egy helyre az oldaladon két nővel, valószínűleg egyszerűbb lesz az ismerkedés."


Simán azt hinném, az egyik a csaja. Még négyszemközt is nehéz ismerkedni, pláne ha valakin ott lóg két ítélkezős csajszi.

2016. szept. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző: az, hogy te nem rendelkezel a nők azon képességével, hogy megállapítsd, kik azok akik egy együtt vannak, és kik azok, akik csak barátok, a te dolgod. Ugyanúgy az is, hogy már eleve ítélkezel mások felett. Az én esetemben - és még másokéban is - az volt a tapasztalat, hogy az a tény, hogy egy fickónak köze van más nőkhöz is, még több nőt vonzott. Azon kívül viszont, hogy leírtad a véleményed, semmilyen használható, gyakorlati tanácsot nem adtál, velem ellentétben, aki tapasztalatból beszélt.


- Light -

2016. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a lottón előbb nyerek mint hogy barátnőm legyen
2016. szept. 10. 15:00
 9/10 Kóboráramszelidítő válasza:

Szerintem motíválatlan vagy.


A Ligth felhasználó válaszát szívd magadba szavanként banyek, ott van minden, de minden leírva.


ÉBREDJ fel! És ne azon görcsölj, hogy nőt akarok, hanem légy fifikás és találd ki, mit fogsz csinálni az ügy érdekében pl. holnap este.


A nők nem sültgalambok és nem repülnek bele az ember szájába csak úgy... :)

Tenni kell érte valamicskét.


No... ÉBREDJ!

2016. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző, az a felhasználó nem normális. De persze nő vagyok, honnan tudhatnám...
2016. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!