Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lenne a véleményetek rólam?

Mi lenne a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok , már 4 éves koromban biciglizgetek minden egyes nap . Nekem ez már olyan természetes mint az ivás . Egyszerűen annyira boldoggá tesz . 16 évesen kaptam meg az első telefonomat anyukámtól . Persze már 11 éves koromtól dolgoztam , diót szedtem, törtem s eladtam . Ugyanígy böngésztem kukoricát s azt is eladtam. Ebből a pénzekből , szarvas agancsot vásároltam , preparált madarakat . Sosem szerettem a legújabb kütyüket, ami most van telefonom az egy nokia c2 . De imádom. Lényeg az , hogy rengeteget kerékpározom , imádok közben zenét hallgatni . És amikor elkap a nosztalgikus érzés , akkor jövök rá hogy milyen szép is az élet. Én magányos ember vagyok , de imádom nézni az embereket ahogy mosolyognak . Nem azért vagyok magányos, mert nincs senkim csak én így szeretem . Mondta egyik barátom hogy , neki milyen rossz szülei vannak, mert nem kapta meg az új iphont vagy mit. Kérdezem én , hogy lehet olyat mondani hogy rossz szülő , nekem csak anyukám él , és mindent megadnék hogy apukámat láthassam . És neki állt velem ordítani hogy mit képzelek én magamról . Nem tudom felfogni hogy hogyan lehet az olyan nagy probléma hogy nem kapott új telefont. S mikor látom hogy a 4 éves gyerekek nyomkodják a mobilt , elszomorít. Nem azért mert nekem nem lehetett ennyi idősen , hanem azért mert én nem tudom megérteni. Egyébként nekem is van egy szenvedélyem . Dohányzás, de kizárólag csak saját keresetből . Ösztöndíj.

2016. okt. 2. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
17eves(!) Fiu(!) Es a nokia c2-amit imad😂😂vegem
2016. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Magadnak való vagy nagyon, maradi vagy, leragadt, és kissé az a természetfiú beütés jött így át rólad ami még unszimpatikusabbá tesz, de valahogy az a beütésem hogy havernak tökéles lennél :D habár valószínűleg semmi komolyabbra nem lennénk képesek.

+Kíváncsi vagyok rá hogy a te csajügyeid azok hogyan mennek vajon (2db tipp: 1-Mint természetfiú sokat dolgozol és ennek gyümölcseként sok az izmod jó az alakod és vannak remek barátnőid 2-Nincs lány aki elbírná viselni az egysíkúságodat és ezért nincsen barátnőd + ezt erősíti a dohányzás)


F/17

2016. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
" havernak tökéletes lennél, bár többre nem is lennénk képesek 17/fiú" még jó , a melegek a másik oldalon vannak. Én nem vagyok az . 😊
2016. okt. 2. 21:58
 4/13 anonim ***** válasza:
magánakvaló, de akar egyedinek is mondhato. Ha neked igy megfelel, akkor nincs ezzel gond. Nem vagy anyagias, tudsz a kis, egyszeru dolgoknak is örülni, ami jo. A mai vilagban ez mar ritkanak is mondhato, mindenkinek csak a draga markak kellenek...
2016. okt. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Annyira szeretlek, baratom!! Annyira szep vagy. ))

Kb csak igy tovabb.

2016. okt. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mintha egy érzelmes öregember lennél egy fiatal testben. Ha ismernélek valószínűleg utálnálak.
2016. okt. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt hinném, autista vagy. Nem csak az írásodból tartalmilag, hanem formailag is. Nem csak mondatvégek pontjait és a vesszőket megelőző szóközökből, amik egyébként elég zavaróak (bár tudsz helyesen írni), de az egészet gépiessé is teszi, akárcsak a mondatok rövidsége és tartalmi súlyozása. A kisgyereknek szánt mesekönyvek szedéstükrére emlékeztet. Akár egy távirat: szeretek biciklizni stop; boldoggá tesz stop; diót szedek stop; stb.

17 évesen már feldolgozható információ a rossz szülő kérdéskör. Így az is, hogy a szülő nem attól lesz rossz, mert egy rossz értékrendű gyerek ezt mondja rá, de mégis létező jelenség. Nem vagyunk tökéletesek semmiben, így a gyereknevelésben is néha kevésnek bizonyul az egyébként hibátlan ösztönösség.

Összeségében én is azt mondom, csak így tovább, mindened adott egy szép élethez.

2016. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6


Miért, akkor neked mikor lenne szimpatikus?

2016. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Valóban elég érdekes leírás, de ha igaz amit írt a kérdező..nekem egyből a mélyszegénység jutott róla eszembe, meg egy nehéz gyerekkor. A társadalom kirekesztettsége tehette némileg cinikussá, de ugyanakkor olyat is észrevesz, amit egy átlagember nehezen.

Nekem semmiképp sem negatív a véleményem, inkább kicsit sajnálom, de van benne életrevalóság, hiszen feltalálja magát. Kicsit olyan mint én voltam 14-15 évesen. Röviden ennyi

2016. okt. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Miért, akkor neked mikor lenne szimpatikus?

Ezt nem itt fogom leírni.

2016. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!