Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lenne a véleményetek rólam?

Mi lenne a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok , már 4 éves koromban biciglizgetek minden egyes nap . Nekem ez már olyan természetes mint az ivás . Egyszerűen annyira boldoggá tesz . 16 évesen kaptam meg az első telefonomat anyukámtól . Persze már 11 éves koromtól dolgoztam , diót szedtem, törtem s eladtam . Ugyanígy böngésztem kukoricát s azt is eladtam. Ebből a pénzekből , szarvas agancsot vásároltam , preparált madarakat . Sosem szerettem a legújabb kütyüket, ami most van telefonom az egy nokia c2 . De imádom. Lényeg az , hogy rengeteget kerékpározom , imádok közben zenét hallgatni . És amikor elkap a nosztalgikus érzés , akkor jövök rá hogy milyen szép is az élet. Én magányos ember vagyok , de imádom nézni az embereket ahogy mosolyognak . Nem azért vagyok magányos, mert nincs senkim csak én így szeretem . Mondta egyik barátom hogy , neki milyen rossz szülei vannak, mert nem kapta meg az új iphont vagy mit. Kérdezem én , hogy lehet olyat mondani hogy rossz szülő , nekem csak anyukám él , és mindent megadnék hogy apukámat láthassam . És neki állt velem ordítani hogy mit képzelek én magamról . Nem tudom felfogni hogy hogyan lehet az olyan nagy probléma hogy nem kapott új telefont. S mikor látom hogy a 4 éves gyerekek nyomkodják a mobilt , elszomorít. Nem azért mert nekem nem lehetett ennyi idősen , hanem azért mert én nem tudom megérteni. Egyébként nekem is van egy szenvedélyem . Dohányzás, de kizárólag csak saját keresetből . Ösztöndíj.

2016. okt. 2. 21:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Írd meg privtában. Amúgy meg csak sajnálni tudom, hogy ha valaki akkor szimpatikus neked, amikor olyan, hogy le sem mered írni.
2016. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nekem szimpatikusnak tűnsz :) Jó tudni, hogy vannak még olyanok, akik értékelik az igazán fontos dolgokat, ráadásul ilyen korban, mint te. Szerintem ez becsülendő. De valamit nem egeszen ertek. Ha jól elvagy egymagadban, miért érdekel, hogy mások mit gondolnak rólad?
2016. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Úrisn, mintha magamat hallanám.

A dohányról sajnos le kellett szokjak. Apám terrorizált, ezért nem vagyok túl jóban vele.

Azt hiszem ismerem a típusod, nagyon ritka és értékes.

Beszéljünk jövőre ha 18 leszel.

Itt az egyik kedvenc Beatles számom.

[link]

2016. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!