Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehetne újra minden jó?

Hogy lehetne újra minden jó?

Figyelt kérdés
Úgy érzem szét van esve az életem. Nagyon nehezen megy minden. A motivációmat is elvesztettem a dolgok iránt. Rendes családom sose volt, egyedüllétben élek. Nem azért, mert ne lenne senki a közelemben, egyszerűen elzárkózás van mindenkivel. Kezdeményezni meg már a visszautasítások miatt félek. Gyerekkoromban azért még tudtam örülni, aztán lett egy szerelmem akit mindennél jobban szerettem évekig, de ő nem szeretett viszont, annyira mint én őt. Ez ellentétekhez vezetett és végül elmérgesedett a viszony, így megszakadt a kapcsolatunk, azóta az élethez sincs kedvem. Vele boldog voltam, jól éreztem magam, de minden tönkrement, nem lehet visszacsinálni. Legszívesebben újrakezdenék mindent nulláról, minden érzelmemmel együtt. Úgy érzem teljesen ki vagyok már égve, semmit nem akarok. Több szakemberhez jártam már, nem tudtak velem semmit sem kezdeni. Nem akarom teljesen elveszíteni az életem, szeretnék boldog lenni, szeretnék élni, szerelmet, igazi barátokat, jó munkát, otthont... De amiatt ami mögöttem van és amilyen vagyok úgy érzem ez lehetetlen. Talán az kéne hogy valakihez tudjak igazán kötődni, kapcsolódni, de a fiúktól is félek már tapasztalatok miatt. Egy huszonéves lány

2016. okt. 7. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Én ugyanígy vagyok ezzel. Nem lehet vele mit kezdeni. Társaság kellene nekem is, de azt a legnehezebb szerezni ebben az életben.
2016. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
...
2016. okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!