Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Életem egyik legrosszab...

Életem egyik legrosszab szakaszát élem át ismét. Napról-napra undorral kelek fel, mert olyas valaki bántott meg, aki fontos volt számomra. Mit tegyek, hogy ez a brutálisan öngyilkosságra késztető hangulat megszűnjön?

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 15:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Mit mondott amivel megbántott?

(privibe is megírhatod)

2016. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsaitokat, megfogadom! :) Máris jobban érzem magam.:)
2016. okt. 20. 18:37
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
(privibe is megírhatod nekem is!)
2016. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Valamit jó, ha tisztázol magadban, kérdező! Soha nem az eseményekkel, vagy a történésekkel van a baj, hanem a rá adott reakcióddal. Megpróbálom elmagyarázni.

Ha leqrvázom a szembeszomszédod unokahúgának az osztályfőnökét, csak megrántod a vállad. Ha az anyukáddal teszem ezt, megeshet, hogy több fülem lesz, mint fogam. Érted? Maga a történés nem változott; valakit leqrváztam. Csak a te megítélésed, a reakciód lett más.

2016. okt. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy valamit: ne drámázd túl. Ehelyett próbálj valódi problémákkal foglalkozni az életben, és nem marad energiád kisebb gondokon fennakadni.

Mindig kínos érzés olyan valakit fontosnak tartani, aki nem viszonozza ezt annyira. Na meg az is lehet, hogy ő nem akart megbántani szánt szándékkal, csak te problémázol a szavain.

2016. nov. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!