Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem vagyok boldog, nem boldogí...

Nem vagyok boldog, nem boldogít a pénz mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok eddig mindent megtettem , hogy anyagilag minden rendben legyen mert biztos voltam benne hogy ez a kulcsa a boldogságnak ... de nem .. Eljöttem a barátnőmmel Ausztriába dolgozni a barátnőmmel , jó állásunk van anyagilag minden oké . De nem vagyok boldog vettem iPhonet bmwt 4k tvt ps4 et asus rogot ,ruhának már nem is tudom mikor néztem meg utoljára az árát , ami megtetszik megveszem .Ezelőtt 5 évvel azt hittem ez lesz a kánaán de nem az . Már elfogadom sőt kijelentem hogy a pénz önmagában nem boldogit , lépjünk tovább.. Mi boldogít ?

2016. okt. 24. 20:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem boldogít a pénz, valószínűleg rosszra költöd.

Amikor én veszek magamnak új cuccot annak én se örülök, de ha mondjuk egy rohadt finom kaját vásárolnék, vagy elmennék valakivel egy vidámparkba, vagy elkezdenék új dolgokat kipróbálni amihez a sok pénzre szükség van akkor biztos boldog lennék.

2016. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Tanulj meg horgászni. Engem boldoggá tesz. Az se fontos hogy mindig halat fogjak. Nem számít
2016. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a boldogság kulcsa, hogy azt csináld amit szeretsz :) Az anyagiak az csak egy dolog... Saját tapasztalatom szerin a legeslegfontosabb , hogy mindig legyen valami terved/célod/elfoglaltságod... Amúgy én is elég tehetős voltam, de elherdáltam a vagyonom nagy részét.. És arra jöttem rá , hogy ez engem nagyon nem érdekel, mert azt csináltam amit szerettem volna, sőt most is azt csinálom.... És mond te nem akarsz valamit véghezvinni? Vagy nincs valami terved amit hátrahagytál?
2016. okt. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem pl értékeljed azt, amid van, mert pl valakinek nincs lába. És akkor hogy "hú, de jó, hogy neked legalább van ezed, meg azod", ja amúgy szerintem elutazhatnál valahova kiruccanni esetleg hétvégére, hátha az jót tenne. Ja amúgy tanárunk múltkor kivetített egy videót nekünk, ez most csak úgy eszembe jutott, de nagyon szeretném megmutatni másoknak is. yt-n az a címe, hogy "A cipőm". Ja de amúgy tényleg, másnak meg más hiányzik, szerintem az se lenne jobb, hogyha küzdened, küszködnöd kéne. Amúgy arra gondolok, hogy talán tényleg utazgatnod kéne. Vagy esetleg nemtom, szeretsz-e olvasni pl, és akkor ott az elkalauzolhatna másik világokba, és kiszakítana a monotonitásból téged.
2016. okt. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hogy mi boldogít téged arra neked kell rájönni. Barátaid vannak ott?
2016. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Elevent válasza:
Szerintem még nem találtad meg az élethivatásodat. Mindenkinek van egy egyedi "feladata". Rájönni erre, és ez betölt boldogsággal...
2016. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ide majd irok ha nem felejtem el.
2016. dec. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
mit dolgoztok?
2017. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Mizus?
2023. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!