Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, ronda és...

Magányos vagyok, ronda és betegségem is van. Hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés
lány
2016. nov. 1. 20:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
16%
Én is csúnya vagyok, és mondhatni mentálisan beteg is(nahát mennyi közös vonás van bennünk :D), viszont nagylelkűségem határtalan, ezért felajánlom mindenki számára nagyszerű személyem vidám társaságát :D 18/f
2016. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia!Először is:tisztázzuk,hogy nem vagy ronda.Én tudom.Persze,nem ismerlek,de nem vagy ronda,mert ilyen emberben nem létezik.Ha valakire azt mondják,hogy ,,csúnya" az egész embert megbélyegzik vele.A lelkét és a testét is.Mindenkinek szép valamije.Neked lehet,hogy a szemed vagy a szád,a hajad a kezed vagy éppenséggel a füled.Mindenkin vannak szép dolgok,szóval ne pecsételd meg magad,oké?

Magány...A megfelelő társaság nem fog megtalálni,ugye tudod?Keress valami hobbit,amiben jól érzed magad és az érdeklődési körödnek megfelelő oldalakon,csoportokban és fórumokon biztos találsz majd beszélgetőtársakat.Azonban,ha az élő kapcsolatok híve vagy,légy valami nagyobbnak a része.Járj zeneiskolába,színházba,sportkörbe,táncolni vagy akár könyvtárba és ha szocializáltabb helyen ismerkedsz,biztos lesz olyan,aki szívesen ismerne meg téged.Egy kulcsa van az egésznek:szeresd,amit csinálsz és a többi jön majd vele.Remélem,segítettem.

Egy gimnazista

ui.:Sajnálom,hogy beteg vagy.De ez eggyel több ok arra,hogy megtanulj úgy istenigazából élni!

2016. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!