Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A frusztrált bombanő ismerős...

A frusztrált bombanő ismerős miből tudja, hogy milyen ember a partnere ha nem ismeri? Mire alapozza a saját ellenszenvét, ha nem tudja kivel áll szemben? Ilyen emberekre mi szükségünk van?

Figyelt kérdés
Bennt ül a lottózóba, keres havi 80 ezer forintot.Igazából sehol nem tart önmagától. De már azon gondolkodik hogy ő hozzá nem szólhat akárki mert ő a bombanő , majd ő válassza a szőke herceget a milliomos férfit meg a kigyúrtat. Amikor az ember közeledik felé úgy néz rá, mint a véres rongyra. Mert frusztrált és ő proli senkinek tekinti a gyári munkásokat. Ő maga még annyit sem keres mint a gyári munkás, de semmi alázat nincs benne a másik iránt.Hozzá van szokva hogy próbálkoznak nála és már eleve elakarja folytani a dolgokat. Már mindenkiről azt hiszi hogy próbálkozik, aki felé közeledik. igazából azért is akarnak ezek kigyúrt férfit, mert a személyiségük miatt bántalom éri őket és elkel melléjük egy ember, aki védi őket és odalép miattuk. Csak ezt úgy hívják hogy elnyomás gyakorlása. Meg kell tanulni alkalmazkodni az emberekhez és leszállni a magas lórol. Alkalmazkodni a munka világához. Azt akkor nem fog kelleni kigyúrt férfi aki bástyaként szolgál ,meg nem fog kelleni vállalkozó aki eltartja őket. A saját személyiségüket nem változtatják meg hogy elkerüljék a bajokat. Hanem inkább bástyákat vonnak maguk köré. Ettől még ő maguk ugyanolyan rosszak. Lefele megyünk a lejtőn a valamennyi szép nő miatt. Nekem miért nincsen szükségem védőemberekre? Mert tudok viselkedni, talán azért. A kigyúrt férfi is papucs, mert ha leugatják a nőjét akkor támad, pedig nincs hozzá joga. Egyrészt azért mert a szó nem áll arányban az ütéssel. Másrészt azért mert nem őt támadták. Nem védhetjük meg a beképzelt nőket a társadalom haragjától állandóan. Meg kell tanulniuk viselkedni. A kigyúrt férfi azért papucs senki nem hiszi el hogy az önmegvalósítás miatt támad. Inkább azért mert ha nem védi meg a nőt, akkor az otthagyja és estére elszáll a bombanő. Akkor nem fog szexelni a kigyúrt férfi. Tehát ő is teher alatt van és veszélybe sodorja magát a bombanő miatt. Minden probléma forrása a kiújult rendszer amiben csak azok érvényesülnek jobban, akik teli vannak pénzzel.
2016. nov. 11. 11:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
:D Hú, hát én itt új vagyok, azt hittem, csak feltettél egy hülye kérdést (fentebb). De te tényleg nagyon frusztrált vagy. Az nem jutott még eszedbe, hogy lehet, hogy nem a világ hülye, hanem neked kéne változtatni?
2016. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
És ez téged miért is zavar, ha elvileg utálod őket? Arról nem ők tehetnek, meg nem borzolják a kedélyeket, hogy rájuk áll a farkincád... és azért a környezetemben levő legundokabb liba sem szokta szíre-szóra hívni a paliját, kb. csak akkor, ha vki nagyon ordenáré stílusban szól hozzájuk... és basszus, ilyen esetben én kövér lányként is hívnám a párom, mert egy bunkó paraszttól sok minden kitelik, és azért egy átlag férfi és nő azért még mindig nincs egy súlycsoportban, ha tettlegességről van szó, akkor sem, ha a nő edzett...
2016. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz bombanőt, ha nincs bennük semmi emberi?


Én nem vagyok bombanő, de itthon edzek. Minden konditermet végigjársz, hogy kik vannak ott?

2016. nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%
Látom, az olcsó sör, meg a kannásbor megtette a hatását.
2016. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Látom kedves kérdező, hogy nem vagy egy született humanista.

Igen a szép nőknek általában van egojuk, de nem ok nélkül. Igaz ezzel nem sokáig kérkedhetnek, mert egy idő után ők is elhervadnak. Amúgy nem értem mi a bajod. A nők kb. 15-20%-a szép a nagy része átlagos, illetve a maradék pedig rusnya. Ezt a kevés szép nőt igazán el lehet viselni.

És ha visszaélnek a szépségükkel? Akkor mi van? Vannak ilyen nők. De szerencsére nincs sok belőlük. Azért ne utálj egy nőt, mert szép. Hidd egyáltalán nem egyszerű egy szép nő élete.

2016. nov. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy, kérdező... azonnal keress fel egy pszichológust a saját érdekedben... ezt az abnormális gyűlöletet, agressziót, frusztrációt fel kell dolgozni, és el kell engedni mielőbb, különben felőröl, és tönkretesz téged. Komolyan mondom... :(
2016. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez a kérdező :DDDDDDDD
2016. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Eleg sok ugyanilyen kerdest tesz fel szegeny...
2016. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg arra nem gondoltál,hogy a felfogásod valamelyest a valósághoz igazítsd?
2016. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Áhhh de imádom ezen az oldalon a válaszadókat! :D
2022. máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!