Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tulajdonképpen mi értelme van...

Tulajdonképpen mi értelme van leélni egy egész életet?

Figyelt kérdés
Ha a jelenlegi és jövőbeli várható problémáimra gondolok, akkor sokszor felteszem magamnak a kérdést, hogy nekem most akkor azért kell egyik napról a másikra élnem, hogy kiszolgáltassam magamat az élet kénye-kedvének és folyamatos fájdalmat/csalódottságot/kudarcot éljek át? Hogyan lehetne fájdalommentes úton elérni azt, hogy ne 60-70 éves koromig, hanem csak 30-35 éves koromig vegetáljak a mindennapokban? Nekem bőven elég lenne ennyi időt is eltölteni ezen a helyen. Nem vágyok arra, hogy majd idősebb emberként lássam meghalni a szeretteimet, majd egyedül maradjak, rosszabb esetben munkanélküliként, ebből adódóan pedig csövesként megrohadni az utcán. Én nagyon nem vágyok erre az életre, de a jelenlegi állapotokból kiindulva simán van esély, hogy ez a forgatókönyv fog megvalósulni. Ti szeretnétek sokáig élni, vagy nektek is elég volt ez a bő 20 év keserű ízelítőnek?

2016. nov. 12. 00:17
1 2 3 4 5
 41/41 Matúz Péter válasza:

Gondolj bele. Miért születtél meg?

Minden élőlény arra született, hogy leéljen egy teljes életet.

Amit ajándékba kapott lehetőséget A szüleitől.

2021. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!