Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet megbirkózni...

Hogyan lehet megbirkózni azzal, ha valaki 25+ és soha nem volt partnere, még csak nem is csókolózott?

Figyelt kérdés

Mikor a dopamin-receptorai, az érzékszervei, a külseje, a korabeli lányok külseje, stb, (lényegében MINDEN) a lehető legjobb volt, akkor nem tudta igazán élvezni az életet.


Ezzel a tudattal kell leélnie az egész életét.


Van egy nagy torta, amiből mindenki lakmározik, és mire ő odaférkőzik, már nem marad semmi, csak néhány morzsa.


És ezzel semmit nem tud kezdeni. Ha később bejön neki az élet, és 40 éves korára jómódú, sikeres ember lesz, az sem segít semmin.


Addigra önmaga árnyéka. Az esze kevésbé fog, ami jól esik, az már kevésbé esik jól (a dopamin receptorok eltompulnak), lényegében egész lénye elhalványul.


Az, hogy a fiának meglehet, ami neki hiányzott (jómódú szülők gyermekei ritkán kerülnek a szociális hierarchia aljára és válnak 20+ éves szüzekké), valamiféle vigaszt nyújthat az ilyen férfinak, de ettől még ott fog tátongani egy lyuk a fiatalkora helyén


, és ez a szerencsésebb lehetőség, mert az esetek többségében az ilyen férfi sorsa később sem fordul jóra. Nem véletlen, hiszen olyan emberekkel kell versenyeznie az élet minden területén (állás/pár), akik sokkal motiváltabbak és energikusabbak (a szexből és a szocializálódásból rengeteg dopamin származik, a motivációért pedig ez a felelős).


Kicsit elkalandoztam, viszont az alapkérdés világos.


Hogy lehet ezt elfogadni?


Én még csak 23 vagyok, de már most néha úgy legszívesebben főbe lőném magam.


Normi tanács "járj el gyúrni", meg bluepilled bull**** "a nők szeretik az idősebb pasikat" (igen, a két évvel idősebbeket), "annyi 30 éves van, aki jól néz ki" (és mindegyikre jut száz, akit bottal nem piszkálna meg egy átlagos fiatal nő) nem kell, köszi!


2016. nov. 14. 23:05
1 2
 11/14 anonim válasza:
[link] Még ezt akartam írni. Előző.
2016. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10.:


"A biztonságba az anyagi biztonság is beletartozik (nem kell milliomosnak lenned, de állj meg a saját lábadon). Az sem árt, ha nem vágsz mindig fancsali képet és nem állsz mindenhez cinikusan.

...

És több ismerősöm van, akiknél a nő az idősebb."


A szüleim, amikor megismerkedtek, semmijük sem volt, munkahelyük is csak azért volt, mert a Kádár rendszerben mindenki kapott munkát, emellett tanultak. Szóval hazugság, hogy egy érett nőnek állással rendelkező férfi kell, az ilyen, már régen rossz. Manapság nem olyan egyszerű ám anyagi biztonságot nyújtó munkahelyet találni!


Együtt lehet igazán építeni az életet!


A nő idősebb, de miért jó ez? Miért kell ezt kihangsúlyozni? Mert ez alapvetően nem jó. Nem szeretem a direkt a fiatalabb pasikra hajtó nőket, mert ők általában kiélték magukat és a korosztályuknak, már nem kellenek!


Ha szerelemből történik, az más kérdés, de ilyenkor az életkor is később derül ki, ezért kár ezt külön megjegyezni.


Egyre több lány szórakozik egyébként a pasikkal kefetelésből, szabadidejében. Ezt tapasztalom.

2016. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Azért kell kihangsúlyozni, mert a 20 körüli nők még nem az ilyen visszahúzódóbb, komolyabb típusú férfiakat keresik ÁLTALÁBAN. Illetve a kérdező is kihangsúlyozta, hogy nem érdekli a fiatalabb nőket, mert nem vagány típus.


A Kádár-rendszer az a Kádár-rendszer volt, és mint mondtad, mindenkinek volt munkája, nem kellett a nőnek ELTARTANIA a férfit. Egyébként sem releváns a kötözködésed, mivel a kérdezőnek valószínűleg van munkája. Ha nincs, akkor meg azzal foglalkozzon a csajozás előtt.

2016. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13: Kétlem, hogy azokkal a nőkkel, akik csak idősebb korukban kezdik el keresni a visszahúzódóbb, komolyabb férfiakat, jól járna bárki is. Ettől szerintem még az egyedüllét is jobb.
2016. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!